Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

Liga kadetky:

Kdy: sobota 9.12.2017

Kde: 11.zš Kladno, Vašatova 1438, Kladno 27201

Utkání: 11.30 a 15.30 hod 10.30 a 14.30 hod

Odjezd: 8.30 hod 7.30 hod  od vlakového nádraží Liberec, 7.50 hod KM Prona (Mnichovo Hradiště – Denča+Bible), 8.05 hod Benzina ( Mladá Boleslav – Barča)

Auta: Smolková (Míša, Trnec, Kíťa ), Beldvi ( Belda, Danča, Klímovky), Novákovi ( Štěpa, Bible, Barča, Denísek), ..

Nominace: Čermáková, Kímová Bartůňková, Smolková, Chaloupková, Klímová Lucie, Beldová, Nováková, Knížková, Trnková, Kováčová

Liga juniorky:

Kdy: neděle 10.12.2017

Kde: hala Dukla

Utkání: 11.30 a 15.30 hod

Sraz: 10.30 hod převlečené v hale

Nominace: Míková, Čermáková, Bartůňková, Hefferová, Klímová Lucie, Beldová, Nováková, Trnková, Bartošová Míša,  Bartošová K., Zajíčková A.

Český pohár STARŠÍ ŽÁCI:

Akce: Český pohár  starších žáků

Kdy: 9.-10.12.2017

Kde: ZŠ Lada, Česká Lípa

Rozpis utkání: http://old.cvf.cz/souteze.php?action=skupina&id=10360

Odjezd: 7.15 hod od MC Donald´s Globus 

Auta:  Bryknarová 7 míst sobota a neděle, Smolka ( 4 místa)

Nomince: Bryknar Š., Beránek, Bachman, Veselý, Přibík, Hála, Dvořák, Hofer, Hůlka, Bryknar D. Vyšohlíd / Vodička

 

BMV Kamenický Šenov

Akce: Barevný minivolejbal

Kdy: 10.12.2017

Kde: ZŠ Kamenický Šenov, Náměstí Míru 616

Čas: 9.00 hod žlutá, červená, 11.30 hod (ještě se může změnit dle počtu přihlášených družstev) oranžová, zelená, modrá

Přihlášky: trenérům ( Veselá Kateřina ) nebo na email smolkajosef@seznam.cz

Propozice: KP BMV Kamenický Šenov_10. prosince 2017_pozvánka

Auta: doprava rodiče v koordinaci trenérů ( Ducháč, Studená, Veselá)

Začátek: žlutí a červení v 9:00 ( sraz v tělocvičně 8:40)
oranžoví, zelení a modří v 11:30 (sraz v tělocvičně v 11:10)
Místo: ZŠ Kamenický Šenov, Náměstí Míru 616
Přihlášení: žlutá – Alex Frydrych, Luky Kučera
oranžová – Lea Fikarová, Danča Pekárová, Kačka Veselovská, Luky Kučera, Nelča Kotrmanová, Léňa Horáková, Fíla Roháč
červená – Zuzka Šťastná, Kája Šénová, Jirka Sládek, Radim Hladík, Míša Jandura, Domča Kopalová, Adam Frydrych, Jaruška Trnková, Adélka Pluhařová
zelená – Adélka Kotrmanová, Julča Dousková, Anička Daňhelová, Jirka Sládek
modrá – Pepča Smolková, Terka Studená, Kačka Cihlářová, David Bryknar, Matouš Svoboda, Kuba Novotný, Anička Gschwentnerová, Kačka Brunclíková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 + eight =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku