Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

Liga juniorky:

Kdy: neděle 4.2.2018

Kde: Sportovní hala DDM Praha 12 – Monet Herrmannova 2016 Praha – Modřany 14300

Utkání: 12.00 a 16.00 hod

Odjezd: 9.15 hod  od vlakového nádraží Liberec

Auta: Václavíková (4 místa), Čermákovi ( 3 místa), Bartošovi ( 3 místa)

Nominace: Klímová Hana, Čermáková, Bartůňková, Hefferová, Klímová Lucie, Beldová, Nováková, Trnková, Bartošová Míša,  Bartošová K., Zajíčková

 Liga kadetky:

Kdy: sobota 3.2..2018

Kde: hala Dukla

Utkání: 10.00 a 14.00 hod

Sraz: 9.00 hod převlečené v hale

Nominace: Čermáková, Míková, Bartůňková, Smolková, Chaloupková, Beldová, Nováková, Knížková, Trnková, Kováčová, Věcková

KP kadetky a juniorky :

Kdy: sobota 3.2.2018

Kde: Sportovní hala Nový Bor, U Koupaliště

Odjezd: 7.30 hod  od vlakového nádraží Liberec

Auta: Václavíková (4 místa), Veselá ( 4 místa)

Nominace: Šulcová ( rovnou), Strýčková, Barochová, Kozáková, Bocheňská, Javůrková (rovnou), Klímová H.,Klímová L., Fixová, Killichová

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ:

Akce: KP mladší žákyně 4

Kdy: neděle 4.2.2018

Kde: hala Dukla Liberec

Sraz: Dukla A, Dukla B a Dukla C ( 8.30 v hale ), Dukla D ( 11.30 v hale)

Dukla A: Smolková, Cihlářová, Dvořáková, Nováková

Dukla B: Dobrovská, Žáková, Poklembová, Burianová

Dukla C: Studená, Kučerová A., Kučerová K., Gschwentnerová

Dukla D: Ubry, Kašparová, Daňhelová, Dousková, Kotrmanová, Beldová

Rozhodčí: Veselá Kačka, Studená Míša + …………

MLADŠÍ ŽÁCI:

Akce: KP mladší žáci 4

Kdy: neděle 4.2.2018

Kde: Slavia Liberec nebo Mnichovo Hradiště 

1. LIGA – pořadatel TJ SLAVIA LIBEREC (tělocvičny ZŠ LIBEREC, Sokolovská) :
TJ TURNOV, DUKLA LIBEREC „B“, SLAVIA LIBEREC „A“, SLAVIA LIBEREC „B“ – zač. v 9.00 hod.

2. LIGA – pořadatel TJ SOKOL MNICHOVO HRADIŠTĚ (SOKOLOVNA) :
DUKLA LIBEREC „A“, MNICHOVO HRADIŠTĚ, JABLONEC N. N., NOVÝ BOR – zač. v 9.00 hod. 

Sraz:

Družstvo B: Novotný, Bryknar, Vodička, Svoboda
Sraz v 8:30 v tělocvične (ZŠ Sokolovská, Liberec) 
 
Družstvo A: Sládek, Jerje, Janatka, Sokol, Hrdý
Odjezd v 8:30 od haly. 
Auto: Ondra (4 místa) + Janatka přijede až tam.

Nominace: Bryknar D., Vodička, Svoboda, Vyšohlíd, Hrdý, Novotný, Sládek, Jerje, Janatka, Sokol

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 1 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku