Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

V sobotu 15.11. jsme odehráli 1. kolo Superminitour ( soutěž Středočeského a Libereckého kraje pro žáky od 3. do 6. tříd ). Náš oddíl do kvalifikace nominoval 5 týmů v kategorii 5. a 6. třída  a 5 týmů v kategorii 3. a 4. třída. Po úspěšné kvalifikaci se do 1. ligy nominovaly čtyři z pěti týmů v kategorii modrá (5.-6.třída) a 3 týmy v kategorii oranžová ( 3.-4. třída).

Hala BIOS hostila staré „mazáky“ v modré kategorii. V konkurenci týmů Mnichova Hradiště, Benátek, Mladé Boleslavi, Kralup nad Vltavou, Brandýsa nad Labem a dalších se naše Dukla dokázala probojovat se třemi týmy do čtyřčlenného finále 🙂 Klukům i holkám patří za 1.,2., a 4. místo velká pochvala. Náš další tým,kluci „začátečníci“, se konečným 8.místem udrželi v elitní desítce a dívčí tým z druhé ligy se díky krásnému 2.místu ve druhé lize probojoval do elitní 1.ligy.

V Sokolovně proběhlo zápolení oranžových týmů. Většina dětí, které ještě v září bojovaly v žlutých dresech, předvedla bojovný volejbal. Pro letošní ročník se první liga hraje jako „velký volejbal“ pouze s chytáním prvního míče. Celkové 4.,5. a 6. je moc hezký výsledek 🙂

V tělocvičně ZŠ Studentská proběhly skupiny 2.ligy oranžových. Zde jsme měli dva týmy. Bohužel obě družstva hrála oslabena o jednoho spoluhráče. I tak předváděli obětavý volejbal a týmu A chyběl opravdu jen kousek k postupu do 1. ligy.

Jako vždy děkujeme rodičům za pomoc při přepravě 30 dětí a podporu při utkáních. Těšíme se na další výjezd, tentokráte do Brandýsa nad Labem.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four + thirteen =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku