Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

Severočeská metropole pod Ještědem přivítala o uplynulém víkendu téměř 900 minivolejbalových nadějí. Pod záštitou primátora města Liberce, hejtmana Libereckého kraje a Českého volejbalového svazu se uskutečnilo Republikové finále Barevného minivolejbalu. 266 týmů ze čtrnácti krajů bojovalo v šesti kategoriích v areálu Sport Parku Liberec o mistry České republiky. Děti ve věku od šesti do dvanácti let hrály modifikované formy volejbalu od přehazované ve dvojicích až po klasický trojkový minivolejbal.
V překrásném areálu na děti čekala, kromě hraní, i spousta atrakcí. V sobotu večer všichni účastníci (hráči, hráčky, trenéři rodiče i pořadatelé) navštívili utkání české reprezentace žen ( od 15.00 hod) a reprezentace mužů ( od 18.00 hod) a přispěli tak k výborné atmosféře v hale Dukly Liberec, za což jim patří velké poděkování. Samotní reprezentanti zavítali v sobotu dopoledne do areálu Sport parku ještě před samotným zápasem, kde proběhla autogramiáda a focení.

Naše Dukla vyslala do Republikového finále 14 týmů. V každé barvě jsme měli v nedělní finálové sedmičce minimálně jednoho zástupce ( v oranžové barvě dokonce 3 týmy  🙂  ).  Nakonec jsme si vybojovali 2. místo v kategorii modří chlapci, 2.místo v kategorii modré dívky a 1. a 2. místo v kategorii oranžoví. Všichni nominovaní hráči a hráčky předvedli krásný volejbal a budeme se s nimi těšit na následující sezónu 2015/2016  🙂

Odkaz na výsledky:
Odkaz na fotografie:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − twelve =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku