Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

O tomto víkendu se naši svěřenci rozjeli do Nového Boru, aby změřili své síly se svými vrstevníky z Libereckého kraje. I přes početnou marodku dorazilo do haly TJ Jiskra Nový Bor 34 dětí. V letošní sezóně se nám podařilo nominovat družstva ve všech 5-ti kategoriích.
V modré kategorii si svou soutěžní premiéru odbyli Kamil Mejsnar, Martin Šábrt a Ondra Mindl, kteří po skvělém a bojovném výkonu obsadili krásné 2. místo.
V zelené kategorii jsme měli dvě družstva. To méně zkušené, v sestavě Ondra Krpač, Tereza Resselová a Adéla Wondráková sbíralo celý turnaj cenné zkušenosti . A i přesto, že se volejbalu věnují jen pár měsíců obsadili pěkné 4.-6.místo. Náš druhý tým v zelené kategorii ve složení Míša Smolková, Lubomír Staněk a Šimon Bryknar zúročil poctivou přípravu . I přes svůj věkový handicap (Míša a Šimon ročníky 2003) vyhrál zelenou kategorii bez jediné prohry.
Finálová skupina v červené kategorii byla v režii tří našich družstev ve složení Dvořák Martin – Valešová Markéta (1.místo), Bachman Jan – Veselý Lukáš (2.místo) , Burian Václav – Svatuška Jáchym(3.místo). Každý z těchto týmů vyhrál svou základní skupinu a ve finále týmy předvedly dynamický a pohledný volejbal.
Ani v oranžové kategorii jsme se neztratili. Dvojice Zuzka Přibylová a Kristýna Reinišová zaslouženě dosáhly na 1. místo . Ostatní naše týmy Lucka Šimoníčková – Renata Šimoníčková, Tereza Huberová – Bětka Resselová, Tomáš Lébr – Jiří Plachý a Tomáš Hála –Klára Chlupová odehrály spoustu krásných vyrovnaných utkání, které potěšily nejen nás trenéry, ale i početný zástup rodičů.
V nejmladší kategorii žluťásků jsme obsadili opět všechny tři medailové pozice. Ne vždy lehká práce s předškoláky a prvňáky se vyplácí . První místo získala dvojice David Bryknar – Jakub Krpač . V těsném závěsu se držela Josefína Smolková s Jonášem Svatuškou, Ríša Šimon s Kačkou Cihlářovou a Nellou Vítovou a v neposlední řadě i kluci Matouš a Štěpán Svobodovi.
Turnaj byl po organizační stránce velice náročný. Ke konci dne už byly všichni hodně unavení , včetně některých tatínků, kteří v nestřežených chvílích pospávali 🙂 . Nicméně překrásné poháry pro vítěze jednotlivých kategorií všem vykouzlily úsměvy. A že jsme jich vyhráli požehnaně….

Děkujeme Pavlovi Hálovi ze podařené momentky z turnaje, které můžete shlédnout v naší fotogalerii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + 19 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku