Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

Vážení rodiče, v příštím týdnu bude u nás v hale k dispozici k podpisu Petice k posílení linky č.17. Budeme rádi, pokud se připojíte  🙂

Znění petice:

Svým podpisem stvrzujeme, že žádáme o posílení linky č. 17 (Fügnerova – Aréna) v odpoledních hodinách. U Arény je několik sportovišť pro děti a mládež a z centra není možné se tam bezpečně dostat. Zejména na podzim a v zimě, kdy je velmi brzy tma, je pro malé děti ale i studenty velmi nebezpečná cesta tunelem i přecházení přes neosvětlený přechod, který na tunel navazuje. Stejně tak je nebezpečná i delší cesta od tramvaje. Domníváme se, že interval jednou za hodinu je u autobusu č. 17 nedostačující. Žádáme o posílení v odpoledních hodinách mezi 15. -19. hodinou na 1x za 20 minut, mezi 19. a 20. hodinou alespoň 1x za 30 minut. Jedná se o navýšení o 9 spojů oproti současnému stavu. Toto navýšení by mělo být pro město Liberec i  pro Dopravní podnik města Liberce přijatelné a dětem i rodičům by to velmi usnadnilo situaci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine − 9 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku