Volejbalová akademie Liberec

Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014

Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

Z důvodu zastavěných stran televizní technikou a mimořádného tréninku mužů odpadají všem tréninky kromě kadetek (15.00-16.30). Starší žáci si trénink nahradí v sobotu 12.30-14.00 hod.

V neděli 28. 1. 201 se koná turnaj barevného minivolejbalu v Městské hale Jablonec n. N., U Přehrady 4747. Pokud máte zájem, přihlaste své děti do středy 24. 1. na email smolkajosef@seznam.cz nebo na tréninku nahlašte Kačce Veselé. Dopravu zajišťují rodiče. Pravidla na www.minivolejbal.cz. Věkové kategorie: modrý (děti narozené po 1. 7. 2005 a mladší), zelený (po 1. 7. 2006 a mladší), červený (po 1. 7. 2007 a mladší), oranžový (po 1. 7. 2008 a mladší), žlutý (po 1. 7. 2009 a mladší).
Program:
8,30 – 8,45 odsouhlasení družstev žlutých a oranžových
9,00 začátek turnaje žlutých a oranžových

12,00 – 12,15 odsouhlasení družstev červených, zelených a modrých
12,30 začátek turnaje červených, zelených a modrých

Již se přihlásily tyto děti:

žlutá: Frydrych Alex, Kopáček Ondra (1)

oranžová: Fikarová Lea, Kučera Luky, Roháč Filip, Vojta Kyncl, Frydrych Adam, Horáková Leni- Kotrmanová Neli, , Štriglová Terka- Váchová Viky, Kupec Oskar, Dousková Heli- Veselovská Kačka, Chroust Matěj, Jandura Míša  (7)

červená: Šebelka Matěj, Sládek Jiří, Hladík Radim, Trnková Jaruška, Macoun Kubík, Pluhařová Adéla, Pekárová Danica, Vácha Maty, Chroustová Ami, Jandura Míša (4)

zelená: Studená Terka, Brunclíková Kačí, Pujman Ondra (1), Kopalová Domča

modrá: Smolková Josefína, Gschwentnerová Ani, Ubry Kačí, Beldová Lůca, Novotný Kuba, Bryknar David, Kotrmanová Áďa, Svoboda Matouš, Cihlářová Kačí( 3)

Liga juniorky:

Kdy: sobota 20.1.2018

Kde: Zimní stadion U Stadionu 12 Nymburk 28802

Utkání: 10.00 a 14.00 hod

Odjezd: 7.40 hod  od vlakového nádraží Liberec

Auta: Václavíková (4 místa),  Beldovi (4 místa), Novákovi ( Štěpa rovnou)

Nominace: Klímová Hana, Čermáková, Bartůňková, Hefferová, Klímová Lucie, Beldová, Nováková, Trnková, Bartošová Míša,  Bartošová K., Zajíčková A

Liga kadetky:

Kdy: neděle 21.1.2018

Kde: hala Dukla

Utkání: 10.00 a 14.00 hod

Sraz: 9.00 hod převlečené v hale

Nominace: Čermáková, Míková, Bartůňková, Smolková, Chaloupková, Klímová Lucie, Beldová, Nováková, Knížková, Trnková, Kováčová, Věcková

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ:

Akce: KP mladší žákyně 6

Kdy: neděle 21.1.2018

Kde: Sportovní hala Skálova 207, Turnov

Sraz: v 8.30 v hale 

Auta: Smolkovi (5 míst), Veselá ( 4 místa)

Dukla A: Dobrovská, Žáková, Smolková, Cihlářová, Dvořáková, Nováková,

Dukla B: Poklembová, Burianová, Kučerová K., Kučerová A., Ubry, Studená, Kašparová, Gschwentnerová

ČESKÝ POHÁR STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Kdy: 12.-14.12.

Kde: UherskéHradiště

Rozpis utkání:http://old.cvf.cz/souteze.php?action=skupina&id=10489

Odjezd: v pátek16.00 od haly

Platba: klub hradí dopravu a ubytování, hráčky stravu ( 2x snídaně a 50,00Kč, 2 x oběd a 90,00Kč,1 x večeře a 90,00 Kč – celkem 370,00 Kč )

Naše utkání:

sobota 13.1. 9.00 hod Dukla-Ostrava
sobota 13.1. 11.00 hod Dukla-Uherské Hr.
sobota 13.1. 12.30 hod Dukla-Kralupy
sobota 13.1. 17.30 hod Dukla-KP Brno
neděle 14.1. 8.30 hod Dukla- Hlincovka
neděle 14.1. 10.00. hod Dukla-Karlovy Vary
neděle 14.1. 12.15 hod Dukla- Hradec Kr.

Tréninky:

čtvrtek 30.11. 16.30-18.30
pátek 1.12. 8.30-10.00, 14.00-15.30

Nominace: Truksová, Fixová, Smolková, Věcková, Chaloupková, Javůrková, Foffová, Knížková, Macounová, Kubešová

MLADŠÍ ŽÁCI KRAJSKÝ PŘEBOR

Akce: KP mladší žáci 6

Kdy: sobota 13.1.

Kde: Sokol Mnichovo Hradiště ( hala Bios)

Odjezd 8:00 od haly,  ti co pojedou rovnou, tak 8:30 v tělocvičně
Auta: Bryknarovi, Vyšohlídová
Nominace:Sládek, Bryknar, Vodička, Svoboda, Novotný, Krpač, Vyšohlíd

STARŠÍ ŽÁCI:

Akce: KP starší žáci

Kdy: neděle 14.1.2018

Kde: ZŠ Lada, Česká Lípa

Sraz: hala Dukla 7.45 hod

Auta: Bryknarovi, Hofer

Nominace:  Bryknar, Hála, Beránek, Veselý, Bachman, Dvořák, Přibík, Hofer

KP kadetky a juniorky :

Kdy: neděle 7.1.2017

Kde: Sportovní hala TU Liberec, Na Bohdalci 715

Sraz: 8.20 hod v hale převlečené

Nominace: Šulcová, Strýčková, Barochová, Kozáková, Věcková,  Bocheňská, Javůrková, Trnková, Klímová H.,Klímová L.,Beldová, Fixová

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ:

Akce: KP mladší žákyně 4

Kdy: sobota 6.1.2017

Kde: Sportovní hala Varnsdorf, Západní 2984

Sraz: všechny týmy MC Donald´s Globus 7.30

Auta: Cihlářovi (Kačí, Pepča, Ami, Viky), Veselá Kačí ( 4 místa) , Novákovi ( Justa + 5 míst)

Dukla A: Smolková, Cihlářová, Dvořáková, Nováková

Dukla B: Dobrovská, Žáková, Poklembová, Burianová

Dukla C: Studená, Kučerová A., Kučerová K., Gschwentnerová

Dukla D: Ubry, Kašparová, Daňhelová, Dousková, Kotrmanová

KP KADETI A JUNIOŘI

Kde: ZŠ Lada Česká Lípa

Kdy: sobota 6.1.

Odjezd: 7.30 hod od hala Dukla

Auta: Smolka Ondra( 4 místa),+ ?

Nominace: Krpač O, Dvořák R, Mindl, Bryknar, Beránek, Burák, Veselý, Hála, Vodička, Kučera

BMV Liberec

SEN_2359 SEN_2362

Brno 2014

dsc_0543

Podporují nás

Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku