Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

Poslední akcí Mistrovství České republiky v kategorii mladších žákyň jsme završili veleúspěšnou sezónu 2016-2017. Ke krásnému 3.místu v Českém poháru starších žákyň ( celorepubliková dlouhodobá soutěž), 1.místu v kvalifikaci o postup do 1.ligy kadetek, 1.místu  Mistrovství České republiky mladších žáků a bezkonkurenční nadvlády v Barevném minivolejbale v kategorii červená, zelená a modrá jsme přidali zlatou tečku v podobě obhajoby 1.místa z loňského MČR. Děvčata předvedla v Uherském Hradišti spanilou jízdu a po zásluze se stala opět MISTRYNĚMI ČESKÉ REPUBLIKY. Obrovskou podporou jim byl fanklub rodičů, který po celé 3 dny turnaje hnal naše holky k dalším vítězstvím. Nejlepší hráčkou celého turnaje byla po zásluze zvolena Barča Chaloupková, která do našeho oddílu přišla v roce 2015 z Mladé Boleslavi. Udělala u nás obrovský kus práce, ale ocenění patří hlavně trenérům z Boleslavi, kteří Barču objevili a přivedli k volejbalu. Moc děkujeme Vám rodičům a dětem za důvěru, kterou jste do našeho klubu vložili a těšíme se na další spolupráci.  Turnaje se zúčastnily Fixová Jana, Kubešová Veronika, Macounová Zuzana, Chaloupková Barbora, Roubalová Eliška ( kvalifikace), Smolková Josefína, Výtisková Eliška, Dvořáková Viky, Poklembová Amálka, Burianová Hanička, Cihlářová Kateřina, Žáková Zuzana a Dobrovská Věrka, která se nešťastně zranila v kvalifikaci.

Zápas ke shlédnutí TVCOM: http://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Volejbal/Pohlavi-Zeny/149240-TJ-VK-Dukla-Liberec-BVC-Chodov-(Mistrovstvi-mladsich-zakyn)-finale.htm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 4 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku