Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

Dukla A

Dukla B

 

   Dukla C

Tuto neděli se v hale Dukly Liberec konalo 3.kolo KP starších žaček. Naše Dukla měla hned 3 „želízka v ohni“. Dukla A obhajovala v nejvyšší lize 1.místo z minulého kola. Dukla B měla za úkol získat v 2.lize postupové 1.místo a mladé hráčky z Dukly C se ve 4.lize měly otrkat v šestkovém volejbalu. Všechny tři týmy splnily naše očekávání. I přes absenci několika nemocných a zraněných hráček obhájila Dukla A 1.místo a vede s náskokem celý přebor. Dukla B také nezahálela a zvítězila nad SK Ještědskou A, USK Slavií a Novým Borem A shodně 2:0, za což si vysloužila postup do elitní čtyřky. Dukla C odehrála utkání s Turnovem B 2:0, Novým Borem B 2:0 a s Ještědskou B 0:2. Získala shodně s Ještědskou B 6 bodů, ale lepším poměrem setů se z 1.místa probojovala o ligu výše. Víkendovou bilanci jednotlivých družstev tedy hodnotíme stejně, jako jejich umístění,  na velkou jedničku  🙂 

A i když hodnotíme pouze týmy, ne jednotlivce, dnes uděláme výjimku. Velkou pochvalu má Janča Fixová, která předvedla úžasný výkon a jako motor tryskového letounu dotáhla svůj tým do vítězného konce. Jen tak dál!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + 14 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku