Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

Dukla A

Dukla A

Dukla B

Dukla B

foto: Josef Novotný / další foto náš facebook  🙂

V  neděli 16.10. se v Turnově rozehrála kvalifikace Krajského přeboru starších žaček. Do letošní sezóny jsme přihlásili dva týmy. Družstvo „A“ má za úkol postoupit z prvního místa z kraje do bojů o Mistrovství České republiky. Tým „B“, složený z mladších žaček ročníky 2003-2006, má v popisu práce získat co nejvíce herních zkušeností a připravovat se na MČR mladších žaček.

Dukla „A“ odehrála v pětičlenné  skupině celkem 4 utkání. Všechny zápasy holky vyhrály shodným poměrem 2:0 a zajistily si pro příští kolo účast v nejvyšší 1.lize. Postupně porazily BV Vratislavice, SK Ještědská, Vrtule Frýdlant a Nový Bor „B“.

Dukla „B“ také nezůstala pozadu a všechna svá utkání vyhrála. Tím děvčata předčila naše očekávání a připojila se z 1.místa do elitní ligy. Ve skupině porazily TU Liberec 2:0, Varnsdorf 2:0 a Nový Bor „A“ 2:0.

V Turnově se představily: Strýčková Áďa, Müllerová Terka. Trnková Terka, Chaloupková Barča, Smolková Míša, Knížková Kája, Nováková Štěpa, Beldová Pája, Fixová Janča, Macounová Zuza, Kubešová Verča, Přibylová Zuzka, Roubalová Eliška, Magdová Sára, Dobrovská Věra, Žáková Zuza, Smolková Fína a Dvořáková Viky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 12 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku