Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

Vzhledem k  závěrečným kolům MČR a BMV  upozorňujeme na platnost registračních průkazů ČVS .
Získat novou registračku není otázkou okamžiku. Je nutné zadat žádost, potvrdit zákonným zástupcem a klubem, zaplatit, schválit a zaslat.
K nové registračce je nutné provést tyto kroky:
1.) Je potřebné nahrát v ikoně Osobní nastavení současnou fotografii do VISu: “ https://vis.cvf.cz/zapomenute_heslo.php“
Foto je pasového rozměru (min. 240×320 pixelů). Musí mít zřetelný obličej, čelní pohled, bez slunečních brýlí a pokrývky hlavy.
2.) Zadat si žádost v Podatelně VISu k „vystanení nového průkazu“, nebo požádat o zadání žádosti osobu, která má přístup na VIS. Žádosti již podala paní Šebelová ! Na email či na mobil měla dojít žádost. nestačí pouze odpovědět na sms ANO, ale přihlásit se přímo do VISu a žádost odsouhlasit!!!

3.)  V Podatelně VISu odsouhlasíte jako zákonný zástupce žádost ( kliknete na ano)

4.) Pokud nemáte přístup do VISu, zašlete prosím email s tel.číslem, které použijeme k přístupu. Ve VISu může být použito vždy jen jedno číslo ( sourozenci nemohou mít stejné mob. číslo ! ani rodič s dítětem, pokud je rodič aktivní volejbalista).

Telefonní čísla dodají:

1) Dodat telefonní čísla:
Bryknar Šimon- dodal
Burian Václav
Dvořák Martin – dodal
Hála Tomáš – dodal
Přibík Aleš – dodal
Staněk Matyáš – dodal
Svoboda Štěpán
Veselý Lukáš
Vodička Tomáš

Žádosti se týkají těchto členů:

Bartůňková Daniela, Burianová Hana, Cihlářová Kateřina, Dvořáková Viktorie, Fixová Jana, Gschwenterová Anna, Huberová Tereza, Müllerová Tereza, Panchartek Anna, Přibylová Zuzana, Reinišová Kristýna, Resselová Tereza, Smolková Josefína, Smolková Michaela, Toman Ondřej ( přestup na VK a nový RP), Výtisková Eliška, Bachman Jan, Bryknar David, Bryknar Šimon, Burian Václav, Dvořák Martin, Dvořák Radek, Hála Tomáš, Chlupová Klára ( přestup na TJ a nový RP), Krpač Ondřej, Mindl Ondřej, Přibík Aleš, Staněk Matyáš, Svoboda Matouš, Svoboda Štěpán, Veselý Lukáš, Vodička Tomáš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − 11 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku