Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

Ve středu 26.10. se v hale TJ VK Dukla Liberec, Jeronýmova ul., uskutečnil po měsíci další tréninkový sraz KCM dívek. Tentokráte s pořadovým číslem 3.  Děvčata absolvovala 2 tréninkové jednotky  8.30-10.00 hod a 12.00-14.00 hod. Srazu se zúčastnilo 16 vybraných hráček ( Žáková Zuzana , Chaloupková Barbora, Smolková Michaela, Macounová Zuzana, Wambachová Tereza, Rychterová Adéla, Hořínková Soňa, Javůrková Karolína,Franzová Denisa, Kolčová Kateřina, Stará Michael, Stará Tereza, Stará Kateřina, Kubešová Veronika a Fixová Jana, Zvěřinová Lucie). Omluvena z rodinných a zdravotních důvodů byla Výtisková Eliška, Bílková Klára, Panchartek Anna, Nováková Tereza a Dobrovská Věra. Bez omluvy se nedostavila Diana Cholenská. Trénink na 2 hřištích zajišťovali Josef Smolka, Petra Smolková, Lucie Václavíková, Miroslav Herbst a Kateřina Veselá.

V první části se děvčata tradičně věnovala individuálním činnostem jednotlivce. Na centrálním kurtu pracovaly hráčky především na přihrávce a vykrývání. Na postranním hřišti vedla Lucka Václavíková trénink nahrávaček. V odpolední fázi odehrála děvčata řízené utkání proti starším žačkám Dukly Liberec a děvčata ročník 2004 pracovala na hernímu systému.

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku