Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

Dvě týdenní soustředění ( Hrádek nad Nisou a Nový Bor ) a 3 týdny tréninků v Liberci má za sebou nově sestavená skupina kadetek a juniorek. Děvčata pod vedením trenérů (Luboš Bednář, Petra Smolková, Lucie Václavíková a Kateřina Veselá) nakročila do nové sezóny s touhou předvést ty nejlepší výkony. To se také odráží v dosavadních výsledcích na přípravných turnajích a utkáních. Nejprve nás prověřil nadstandardní soupeř Olymp Praha. V přípravném utkání v Zákupech naše kadetky a starší žačky porazily extraligový tým kadetek Olympu 4:0. Ve stejném složení jsme pak podlehli extraligovým juniorkám 0:4. Na holkách byl vidět  respekt, který však v průběhu hry opadl. 

O víkendu 1.-3.9. nás náš modrý duklácký autobus odvezl na legendární turnaj kadetek a juniorek do Přerova. Zde nás čekal volejbalový maratón, kde se 32 týmů z Čech i zahraničí popralo o co nejlepší výsledky. Základní skupina byla neúprosná. Nitra A ( slovenská reprezentace ročníky 1999 a 2000), Olymp Praha (extraligové kadetky) a Uherské Hradiště. Pokud jsme se chtěly poprat o vyšší příčky, znamenalo to postoupit nejhůře z druhého místa. Po výhře nad Uherským Hradištěm 2:0, jsme v moc hezkém utkání prohráli v taibreakové bitvě 14:15 s Nitrou. Ve večerních hodinách nás čekal souboj s Olympem. Toto utkání jsme jednoznačně ovládli a zaslouženě zvítězili 2:0. Dostali jsme se tak jako jediné kadetské družstvo do bojů o 1.-16. místo. V sobotu a v neděli trenér Luboš Bednář protáčel sestavu a prověřoval hráčky na různých postech. Ke cti je nám fakt, že jsme ani jednou nepodlehli soupeřům 0:2. V sobotu večer jsme dokonce bojovali s Prostějovem o postup mezi nejlepší osmičku, ale prohra 1:2 nás nakonec poslala do bojů o 9.-12. místo. V neděli jsme porazili Nové mesto nad Váhom 2:0 a v boji o 9.místo s Ostravou podlehli 1:2. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − eight =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku