Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

Mladé úspěšné volejDSC_0552balisty z Libereckého kraje přivítali a pozdravili hejtman Půta spolu se svou statutární náměstkyní Bc. Kocumovou.

V sále Krajského úřadu v Liberci se ve středu ráno sešli mladí volejbalisté z TJ VK Dukla Liberec,TJ Lokomotivy Česká Lípa, TJ Slavia Liberec a TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou se svými trenéry, aby si připomněli své úspěchy v sezóně 2013-2014.

Družstvo žáků ročníky 1999 a mladší, pod vedením Jaroslava Linharta a Josefa Smolky zvítězilo v turnaji družstev Krajských center mládeže při 19. ročníku memoriálu Richarda Myslíka v Hradci Králové.

Dalšími oceněnými byli chlapci a dívky z Volejbalové akademie Dukly Liberec. Ta vznikla v roce 2011 a o rok později se připojila i TJ Bižuterie Jablonec n. Nisou. V rámci tohoto projektu došlo k výraznému navýšení členské základny LK a postupnému propojení roztříštěné volejbalové základny po celém LK.

V rámci rozvoje tohoto výjimečného francouzského modelu výchovy se realizátoři zapojili do projektu „Barevný mini volejbal“, který pod záštitou Českého volejbalového svazu nabízí i nejmenším dětem možnosti herního využití. Mini volejbal se hraje v několika kategoriích ve věku od 6 do 12let. Družstva jsou 2-3členná.

Zde se podařilo dosáhnout mimořádných výsledků, které působí jako motivační faktor při vytváření navazujícího řetězce volejbalistů od nejmladších kategorií po vrcholné oddíly.

Na zářijovém MČR v Brně se Dukla Liberec stala se ziskem dvou zlatých , jedné stříbrné a dvou bronzových medailí v konkurenci těch nejlepších týmů z celé České republiky  nejúspěšnějším oddílem.

Bc. Kocumová předala diplomy celkem 32 úspěšných reprezentantům a popřála jim, aby je volejbal bavil stále a čím dál více. Nejmladším sportovcům popřála, aby je nadšení a úspěchy provázely i ve „velkém“ volejbale.

fotky z akce: http://www.volejbal.eu/akademie/foto/2014-zari-prijeti-u-hejtmana-lk/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 3 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku