Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

O víkendu 12.a 13.3. se tým  starších žákyň vydal do Karlových Varů na poslední kolo Českého poháru. Sobotní cesta nám příjemně uběhla. Našimi spolucestujícími byli extraligoví muži, kteří cestovali na poslední utkání základní části extraligy. Ti pak vystoupili na Odoleně Vodě a my se vydali směr Karlovarsko. Náš tým nebyl bohužel kompletní. Kačka Hálová ulehla s horečkou a naše nejzkušenější Danča Bartůňková měla podvrknutý kotník.

Hala v Karlových Varech nás příjemně překvapila. Podmínky k tréninku zde mají místní přímo ukázkové. Holky se převlékly a vyrazily do posledních finálových bojů. Čekaly na nás týmy, které jsou vesměs nominovány z krajských přeborů na 1.část MČR starších žaček. Program nedělního dne byl opravdu náročný. Odehrály jsme celkem v pěti utkáních 13 setů.  I přes stoupající únavu se holky stále snažily a bojovaly . Využily tak do maxima turnaj jako přípravu na blížící se kvalifikace mladších a starších žaček na Mistrovství České republiky.

Výsledky:

Dukla: Třebín 2:0
Dukla: SKP Ústí nad Labem 2:1
Dukla: Tábor 0:2
Dukla: Karlovy Vary 2:1
Dukla: Orion Praha 1:2

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + twelve =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku