Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

STARŠÍ ŽÁCI:

Akce: Český pohár kvalifikace starších žáků

Kdy: 7.-8.10.2017

Kde: SH TJ Slavia Hradec Králové Víta Nejedlého č.p. 1216/2

Platba: hráči si připlácí stravu ve výši 290,00 Kč ( doprava, startovné a ubytování hradí klub )

Odjezd:

7.30 hod od MC Donald´s Nisa centrum ( Bryknar Š., Veselý, Beránek, Hála)

10.00 hod od MC Donald´s Nisa centrum ( Bachman, Přibík, Hofer, Dvořák M.)

Časy odjezdů budou upřesněny na tréninku!!

MLADŠÍ ŽÁCI:

Akce: KP mladší žáci 4  

Kdy: NEDĚLE 8.10.2017

Kde: TJ Jiskra Nový Bor, U Koupaliště

Odjezd: 7.45 hod od MC Donald´s Globus

Auta: Hrdý ( 4 místa), Sládkovi ( 3 místa), Janatkovi ( rovnou), Jandová ( 3 místa )

Nominace: Vodička T., Bryknar D., Svoboda M., Vyšohlíd, Hrdý, Novotný J., Janatka, Jerje, Hladík, Sládek

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ:

Akce: KP mladší žákyně 4 

Kdy: sobota 7.10.2017

Kde: hala DuklaLiberec

Sraz: Dukla A, B  v 8.30 v hale, Dukla C,D ve 12.30  v hale ( týmy upřesníme na tréninku )

Dukla A: Dobrovská, Žáková, Poklembová, Burianová

Dukla B: Smolková, Cihlářová, Dvořáková, Nováková

Dukla C: Studená, Kučerová A., Kučerová K., Gschwentnerová

Dukla D: Ubry, Kašparová, Daňhelová, Dousková, Kotrmanová

Nominace: Dobrovská, Žáková, Poklembová, Burianová, Smolková F., Cihlářová, Dvořáková, Nováková, Studená, Kučerová A., Kučerová K., Ubry, Kašparová, Strnadová, Daňhelová, Dousková, Gschwentnerová, Mocová, Blažková, Kotrmanová, Kočí

LIGA JUNIORKY:

Kdy: sobota 7.10.2017

Kde: Sportovní hala Turnov, ul. Skálova

Utkání: 10.00 (skupina 1)  14.00 ( skupina 2 )

Sraz:

skupina 1 – 9.00 v hale převlečené

skupina 2 – 11.30 hod 

Nominace: 

1.utkání: Majorová, Klímová L., Věcková, Klímová H., Zajíčková, Hefferová, Bartošová M., Bartošová K., Nováková, Beldová

auta: Václavíková, Bartošovi, Beldovi

2.utkání: Čermáková, Míková, Smolková, Bartůňková, Chaloupková, Kováčová, Klímová L., Věcková,  Nováková, Beldová, Knížková

auta: Smolková

 

LIGA KADETKY:

Akce: 1-KKY

Kdy: neděle 8.10.2017

Kde: hala DuklaLiberec

Utkání: 10.00 a 14.00 hod Dukla – Kralupy

Sraz: 9.00 v hale převlečené

Nominace: Čermáková, Míková, Chaloupková, Smolková, Bartůňková, Nováková, Knížková, Beldová, Kolářová, Kováčová, Klímová L.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 1 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku