Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

V červnu  2013 jsme zakončili veleúspěšnou sezónu 2012-2013. Tím prvním úspěchem bylo navýšení členské základny na 88 dětí. Ve spolupráci s Duklou jsme rozšířili tréninkové jednotky na 4 dny v týdnu . Trenérský kádr se stabilizoval na 4 trenérech a 3 rodičích pomocnících.  Naši svěřenci reprezentovali Duklu hned v několika soutěžích.

Tou první byla dlouhodobá nemistrovská soutěž Libereckého a Středočeského kraje SUPERMINITOUR. V ní se nám podařilo získat všechna tři absolutní vítězství. 1.místo v minivolejbalu trojic (ročníky 2001 a mladší) , 1.místo v oranžové kategorii (2003 a mladší) a celkové vítězství, jako oddíl s největším bodovým ziskem za celé soutěžní období.

Další soutěží byl projekt BAREVNÉHO MINIVOLEJBALU . V krajském kole jsme jednoznačně ovládli Novoborskou halu, kde se finálové kolo konalo. Ve žluté kategorii si naše kuřátka vybojovala 5 míst ze sedmi postupových, když obsadila 1.,2.,5.,6., a 7. místo . V oranžové kategorii jsme získali 1.,2. a 4. místo. V červené kategorii všechna naše 4 družstva skončila do 5. místa, když se pouze tým Nového Boru dokázal vklínit na 4.místo. V zelené kategorii nám patřilo 4.,5.,6. a 7.místo. V modré kategorii pak velmi pěkné 2.místo.

V měsíci květnu se konalo Oblastní kolo západ BMV v Jablonci nad Nisou. Ve žluté kategorii jsme získali 3.místo, v oranžové 3.místo, v červené 1. a 2.místo a v modré 2.místo. S 5-ti medailemi jsme se stali nejúspěšnějším týmem Čech.

Poslední akcí sezóny bylo závěrečné Celostátní kolo BMV v Brně. Bohužel byl zvolen  prázdninový termín a tak se turnaje v Brně zúčastnila jen část našich svěřenců. I přesto, že jsme nebyli „v plné polní“ , dokázali jsme přivést 2 cenné medaile. Zlatou v oranžové kategorii a bronzovou v kategorii červené. Za úspěch můžeme považovat i pěkné 6.místo v kategorii žluťásků, kde byla opravdu veliká konkurence.

Všem dětem i jejím obětavým rodičům tímto moc GRATULUJEME !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − 12 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku