Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

IMG_0329O uplynulém víkendu 5.-7.9. se konalo celostátní finále Minivolejbalu v barvách, kterého se zúčastnilo více než 800 dětí z celé České republiky. Hráči a hráčky soutěžili v šesti barevných kategoriích. Volejbalová klání těchto nejmenších volejbalistů od šesti do třinácti let  hostilo 34 kurtů sportovního areálu v městské části Brno – Komárov. Dvoudenní turnaj navštívilo rekordních 250 týmů, a tak se brněnským sportovištěm neslo hlasité povzbuzování a smích. Občas ukápla slzička po prohraném utkání, kterou však starostliví rodiče zavčas osušili.

Naše Dukla vyrazila do Brna s dvanácti družstvy, které se nominovaly z Oblastního kola v Plzni. V modré kategorii, naši kluci ,Drahoňovský Matouš, Staněk Lubomír a Krpač Ondřej potvrdili roli favorita a vystoupali na příčku nejvyšší. V modré kategorii děvčat si holky Resselová Terka, Strýčková Áďa a Štěrbová Barča odbyly svou republikovou premiéru. S každým zápasem získávaly větší sebevědomí a za konečné 16. místo zaslouží pochvalu. V zelené kategorii se nám opět zatřpytilo. Tým ve složení Bryknar Šimon, Smolková Míša a Dvořák Radek jako jediní nepoznali hořkost porážky a zlatá medaile je pro ně odměnou za poctivý přístup k tréninku. I náš druhý zelený  tým ( Burian Václav, Přibík Aleš a Veselý Lukáš ) prokázal kvality. Po kvalifikačním kole postoupil z druhého místa a v neděli si uhrál krásné 10.místo. V červené kategorii jsme měli dvě želízka v ohni. Elišku Výtiskovou se Zuzkou Přibylovou a Honzu Bachmana, Zuzku Macounovou a Áňu Panchartkovou. Oba dva týmy v sobotu vyhrály své kvalifikační skupiny. V neděli ,po opravdu těsných výsledcích a za mohutného povzbuzování klanu rodičů a babiček, získaly Elča se Zuzou nádherné 3.místo a Honza s holkama dosáhl na 6. místo. V červené kategorii se představil ještě jeden náš tým. Naše usměvavé sluníčko Bětka Resselová s Tomem Hálou. Ti si užívali pohody a nakonec si došli pro 39.místo. V oranžové kategorii si Hanina Burianová a Viky Dvořáková vybojovali hezké 19.místo . O největší překvapení se postarali naši žluťásci. Tři ze čtyř našich týmů postoupily do nedělního finále o 1. až 7. místo. Po nádherných soubojích jsme našli pouze jediného přemožitele. Výborné kluky z ISŠTE Sokolov. Se shodným počtem bodů všech našich tří týmů nakonec rozhodl poměr bodů. Na druhé místo se tak dostal David Bryknar s Péťou Kuklou. Třetí místo získala Kačenka Cihlářová s Pepčou Smolkovou a na Matouše a Štěpána Svobodovi padla medaile bramborová. Olík Griffon a Ondra Toman skončili v půlce startovního pole na pěkném 27.místě.

Se ziskem dvou zlatých , jedné stříbrné a dvou bronzových medailích jsme se staly  v konkurenci těch nejlepších týmů z celé České republiky jednoznačně tím nejúspěšnějším oddílem 🙂  Hráčům děkujeme za vynikající předvedené výkony a rodičům za obětavou spolupráci při organizaci takto náročné akce.

Fotky z akce: http://www.volejbal.eu/akademie/foto/brno-bmv-2014/

VÝSLEDKY DRUŽSTEV MČR Brno 6.-7.9.2014
 družstvo zlaté stříbrné bronzové
Dukla Liberec 2 1 2
BVC Chodov 2    
ISŠT Sokolov 1    
Baník Sokolov 1    
Kolín   1 1
Kometa Praha   1  
Karlovy Vary   1  
Znojmo   1  
Hlincovka   1  
Olymp     1
Letovice     1
Klatovy     1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen − 10 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku