Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

NEWs

JUNIORKY+ KADETKY

28.8. 17.00-19.00
29.8. 14.30-16.30
30.8. přát. utkání Zákupy 
31.8. trénink na SG Jbc
1.9. turnaj Přerov – nominace v pondělí
2.9. turnaj Přerov
3.9. turnaj Přerov

STARŠÍ ŽAČKY

28.8. 17.00-18.00
29.8. 14.30-16.30
30.8. 15.30-17.00
31.8.  
1.9.  
2.9. turnaj Svitavy
3.9.  

MLADŠÍ ŽAČKY

28.8.  
29.8. 14.30-16.30
30.8. 15.30-17.00
31.8.  
1.9.  

MLADŠÍ +STARŠÍ ŽÁCI

28.8. 17.00-19.00
29.8.  
30.8. 15.30-17.00
31.8.  
1.9.

Kdy: úterý 29.8.2017

Kde: hala Dukly Liberec, Jeronýmova ul.

TJ: 14.00 – 16.30 

Nominace: Žáková Zuzana, Macounová Zuzana, Dobrovká Věra Poklembová Amálka, Burianová Hana, Dvořáková Viktorie, Cihlářová kateřina, Kučerová Adéla, Kučerová Kamila, Smolková Josefína ( Dukla Liberec), Nováková Justýna, Pavlíková Adéla, Horfichterová Eliška ( Bižu Jablonec), Stará Michaela, Stará Tereza, Stará Kateřina ( TJ Turnov), Růtová Karolína ( Loko Liberec), Aneta Hubáčová, Natálka Talianová, Eliška Philippová ( TJ Slovan Varnsdorf )

Starší žáci:Bryknar Šimon, Bachman Jan, Dvořák Martin, Veselý Lukáš, Hála Tomáš, Hůlka Denis, Beránek Petr, Přibík Aleš + Hlubuček Vítek, Vodička Jan, Burian Vašek, Hanuš Pavel

pondělí 17.00-19.00
středa 15.30-17.30
pátek 15.30-17.00

Mladší žáci: Bryknar David, Vodička Tomáš, Vyšohlíd Filip, Svoboda Matouš, Konečný Tomáš, Hrdý Jáchym, Staněk Matyáš, Jerje Alex, Hladík Filip, Kuchař Jenda, Janatka Jenda, Sládek Jiří, Novotný Kuba

pondělí 17.00-18.30
středa 15.30-17.00
pátek 15.00-16.00

Mini – kluci a děvčata narození 1.7.2009-30.6.2010

BMV – žlutá barva

úterý 15.30-16.30
čtvrtek 15.30-16.30

Mladší přípravka – kluci a děvčata narození 1.7.2008-30.6.2009

BMV – oranžová barva

úterý 15.30-16.30
čtvrtek 15.30-16.30

Starší přípravka – kluci a děvčata narození 1.7.2006-30.6.2008

BMV červená + zelená barva

pondělí 17.00-18.00
středa 15.30-17.00
čtvrtek 15.30-16.30

Mladší žačky – hráčky narozené 1.7.2004-30.6.2006 

pondělí 17.30-19.00
úterý 15.30-16.30
středa 15.30-17.00
pátek 15.00-16.00

Starší žačky – hráčky narozené 1.7.2002-30.6.2004 

pondělí 17.30-19.00
středa 15.30-17.00
čtvrtek 16.30-18.00 pouze Macounová, Kubešová, Fixová
pátek 15.00-16.00 

Kadetky – hráčky narozené 1.7.2000-30.6.2002

(ty co nejsou na SG + Smolková, Chaloupková, Knížková, Truksová) 

pondělí 17.30-19.00  Dukla
úterý 17.30-19.00 MH Jablonec
středa 15.30-17.00   Dukla
čtvrtek 16.30-18.00   Dukla
pátek 16.00-18.00   Dukla

Mladší žáci – hráči narození 1.1.2005-31.12.2006 

pondělí 17.00-18.30
středa 15.30-17.00
pátek 15.00-16.00

Starší žáci – hráči narození 1.1.2003-31.12.2004

+ Vodička Jan, Burian Vašek, Hlubuček Vítek, Hanuš Pavel

pondělí 17.00-19.00
středa 15.30-17.30
čtvrtek 16.30-18.00 vybraní hráči s kadety
pátek 16.00-17.30

Rozpis měsíční juniorky kadetky st.žačky

Juniorky: Zajíčková Anna, Majorová Terka a Bartošová Karolína se připravují s USK Liberec 

Týden 7.-11.8. : Čermáková, Míková, Bartůňková, Smolková, Chaloupková, Knížková, Nováková, Beldová, Trnková, Kováčová, Šulcová,Klímová Lucie, Klímová Hana, Bartošová Míša, Bartošová Karolina

Týden 14.-18.8. :  Čermáková, Míková, Bartůňková, Hefferová, Smolková Míša,Chaloupková, Knížková, Nováková Štěpa, Beldová, Trnková, Kováčová,Šulcová,Klímová Lucie, Klímová Hana, Bartošová Míša, Bocheňská (od středy), Kozáková, Strýčková, TruksováJavůrková, Fixová, Macounová,Kubešová. Ubytování na Dukle mají zajištěny modře vytučněné hráčky. ( spoluúčast ubytování – 280,00 Kč, spoluúčast stravné út,st,čtv,pá – 180,00 Kč) 

Týden 21.-25.8. : Čermáková, Míková, Bartůňková, Hefferová, Smolková Míša,Chaloupková, Knížková, Nováková Štěpa, Beldová, Trnková, Kováčová,Šulcová,Klímová Lucie, Klímová Hana, Bartošová Míša,Bocheňská, Kozáková, Strýčková, Javůrková, Fixová, Macounová,Kubešová, Žáková, Dobrovská, Smolková Fína, Cihlářová,Burianová, Dvořáková,Poklembová,Kučerová Áďa, Kučerová Kamča, Reinišová, Bílková, Lišková, Brunclíková

Týden 28.8. – 30.8. : Čermáková, Míková, Bartůňková, Hefferová, Smolková Míša, Chaloupková, Knížková, Nováková Štěpa, Beldová, Trnková, Kováčová, Šulcová,Klímová Lucie, Klímová Hana, Bartošová Míša,  Bocheňská, Kozáková, Strýčková, Truksová, Javůrková, Fixová, Macounová, Kubešová, Žáková, Dobrovská, Smolková Fína, Cihlářová, Burianová, Dvořáková, Nováková Justa, Wambachová, Poklembová, Magdová, Kučerová Áďa, Kučerová Kamča, Reinišová, Bílková, Lišková, Gschwenterová,  Brunclíková

Turnaj starší žákyně Svitavy 2.9. – odjezd 2.9. odpoledne  – nominace po soustředění v Novém Boru

Turnaj kadetky a juniorky Přerov 1.-3.9. – nominace po soustředění v Novém Boru

Částka na nastávající sezónu zůstává ve stejné výši jako v předchozích sezónách.

Platbu můžete uhradit ročně ( k 4.9.2017) :

předškoláci + 1.třída – 3000,00 Kč
ostatní členové            -4000,00 Kč
nebo pololetně ( k 4.9.2017 a k 31.1.2018 ):

předškoláci + 1.třída- k 4.9.2017- 1500,00 Kč; k 31.1.2018- 1500,00 Kč
ostatní členové – k 4.9.2017 -2000,00 Kč; k 31.1.2018 – 2000,00 Kč
Bankovní spojení: Česká spořitelna
Číslo účtu: 4375063399/0800

Variabilní symbol: 201702

Částka: …………….. Kč

Poznámka pro příjemce: VA příspěvek – jméno dítěte

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku