Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

NEWs

Konec sezóny:

Tréninky budou ukončeny ve čtv 14.6., poté následuje rekonstrukce hlediště naší haly.

Tréninky nová sezóna:

 http://volejbal-liberec.cz/treninky-2-2/

Zahájení nové sezóny:

Juniorky a kadetky:

Bartošová K., Bartošová M., Majorová, Čermáková, Bartůňková, Klímová L., Klímová H., Šulcová T., Kolářová, Veselská, Šustrová, Beldová P., Nováková, Knížková, Chaloupková, Smolková M., Javůrková, Trnková, Míková, Kováčová, Věcková, Bohuslavová, Blažková L., Truksová, Líbalová, Šulcová L.

3.8. v hale v 15.00 – 17.00 hod

4.-5.8. turnaj Dřevěnice

6.-10.8. soustředění Varnsdorf ( cena 1.800,- Kč ) Platba do 30.6. na účet 4375063399/0800 , VS: 201802, Poznámka pro příjemce: Varnsdorf – jméno dítěte

13.-17.8. hala Dukla + areál Sport park Liberec

20.-24.8. soustředění Kamenický Šenov ( cena 1.500,- Kč) Platba do 15.7. na účet 4375063399/0800 , VS: 201803, Poznámka pro příjemce: Kamenický Šenov – jméno dítěte

25.-28.8. hala Dukla + areál Sport park Liberec

29.8.-1.9. turnaj Přerov

7.-.9.9. testovací turnaj SCM

Žákyně:

Fixová, Cihlářová, Kubešová, Žáková, Dobrovská, Reinišová, Bílková, Kučerová A., Burianová, Dvořáková, Smolková J., Poklembová, Nováková J., Beránková, Gschwentnerová, Kučerová K., Beldová L., Brunclíková, Studená + dle dohody s rodiči

20.-24.8. soustředění Kamenický Šenov ( cena 1.500,- Kč) Platba do 15.7. na účet 4375063399/0800 , VS: 201803, Poznámka pro příjemce: Kamenický Šenov – jméno dítěte

25.-28.8. hala Dukla + areál Sport park Liberec

Žáci:

upřesní trenér Ondra

Ostatní:

Tréninky zahajujeme středou 5.9.

 

 

 

KCM dívky

Akce: Memoriál M. Kafky

Kde: Bílovec, Sport. hala ZŠ Komenského  701/3

Odjezd: pátek 1.6. v 7.30 hod od hala Dukly, 7.50 Turnov pumpa kruháč ( Ami, Terka,Míša,Kačka)

Nominace: Žáková, Dobrovská, Burianová, Cihlářová, Dvořáková, Smolková, Poklembová, Nováková, Stará M., Stará K., Stará T.

KCM chlapci

Akce: Memoriál R.Myslíka

Kde: Nový Jičín, Tělocvična TJ Nový Jičín, Mgr.Šrámka 19

Odjezd: pátek 1.6. v 9.00 hod od hala Dukly, 9.20 Turnov pumpa kruháč 

Nominace: Bryknar, Veselý, Dvořák,Beránek,Bachman, Hofer, Pazour, Bígl, Ritchel, Přibík, Matoušek

 

BMV

Akce: BMV Praha

Kde: Praha, Podivný mlýn 

https://mapy.cz/zakladni?x=14.4879862&y=50.1084913&z=17&source=stre&id=121519

Propozice: propozice_mvb_oblastni_kolo_praha_2018

Odjezd: 7.30 od vlakového nádraží

Auta: Hladíkovi, Kotrmanovi, Horákovi ( rovnou), Šebelkovi ( rovnou), Trnkovi ( rovnou)

Nominace: Horáková Leni, Pluhařová Adéla, Kotrmanová Áďa, Kotrmanová Nelča,  Roháč Filip, Hladík Radim, Kopalová Domča,  Terezka Štriglová, Trnkková Jaruška, Šebelka Matěj, Sládek Jirka, Oskar Kupec ?

 Turnaj kadetek a juniorek Česká Třebová

Akce: Turnaj juniorek Česká Třebová

Kde: Volejbalové kurty, Sokola Česká Třebová Na Skále 573

Kdy: 26.-27.5.2017

Odjezd: sobota 26.5. od hlavního vlakového nádraží Liberec v 6.30 hod ( auta )

Platba: hráčky hradí  stravování,  klub ubytování a dopravu

Nominace: hráčky SG + Šustrová, Kolářová, Smolková, Javůrková, Žáková

Auta: Smolka ( 4 místa), Smolková ( 4 místa), Drozenovi (4 místa), Beldovi (3 místa),Bednář ( 4 místa), Bartoš ( 3 místa)

Trénink juniorek v úterý 22.5.

Veselská, Šustrová, Kolářová, Petrovická, Hamplová, Smolková, Beldová, Bartošová K., Bartošová M., Čermáková, Majorová, Bartůňková

 

 

KCM chlapci a KCM dívky

Kdy: neděle 20.5.

Kde: hala Dukly Liberec

TJ: 9.00-11.00;13.00-15.00

Nominace chlapci: Bryknar Š., Veselý, Beránek, Dvořák M., Bachman, Hála, Hofer, Přibík, Pazour, Bígl, …

Nominace dívky: Žáková ( dle RD), Dobrovská (dle RD), Cihlářová, Burianová, Dvořáková, Smolková, Poklembová, Kučerová A., Kučerová K., Nováková, Prchalová, Stará M., Stará K., Stará T., 

Ocenění hejtmana

Kdy: 14.5.

Kde: sídlo kraje

Čas: 16.00 ( sraz ve vestibulu 17.55)

Koho se týká: Starší žáci a starší žákyně + mladší žákyně

Kadetky 14.-18.5 soustředění Zákupy

adresa: Školní 347, 471 23, Zákupy

Nominace: Míková, Majorová, Čermáková, Kudrlová / od út 18.00 hod/, Klímová H., Chaloupková /od út 18.00 hod /, Trnková, Klímová L., Věcková /od út 18.00 hod/, Bartošová K., Beldová, Nováková, Knížková /od út 18.00 hod/, Javůrková /od út 18.00 hod/, Bartůňková, Smolková /od út 18.00 hod/, Bartošová M., Kováčová, Šustrová, Kolářová / út, čtv, pá/

Kvalifikace o EX KADETEK

Kdy: 19.-20.5.

Kde: Praha Španielka Řepy, Sportovní hala ZŠ   náměstí Českého povstání 511 Praha – Ruzyně   16100, vchod z ulice Stochovská 190/54

Utkání: 19.5. 12.00 hod Liberec-Lanškroun, 19.5. 16.00 hod Liberec-Střešovice, 20.5. 12.00 Liberec-Španielka

Auta:

sobota:Smolka ( 4 místa), Smolková ( 4 místa), Drozenovi (3 místa), Beldovi (3 místa),Bednář ( ráno dříve sám, zpět nabírá), …

neděle: Smolková ( 4 místa), Drozen ( 3 místa), Bednář ( 4 místa), Beldovi ( 3 místa)

Odjezd:

sobota 9.00 hod od vlakového nádraží (Kíťa, Hanča, Beldič, Danča, Smolič, Lůca Klím., Viky , Lůca Kol.); 9.25 Mnicháč ( Denisa); 9.35 ( Barča, Kájová),Novákovi ( Štěpa rovnou)

neděle 9.00 hod od vlakového nádraží (Kíťa, Hanča, Beldič, Danča, Smolič, Lůca Klím., Viky , Lůca Kol.); 9.25 Mnicháč ( Denisa); 9.35 (Kájová, Štěpa)

Nominace: Čermáková, Klímová H., Beldová, Knížková, Nováková,  Bartůňková, Smolková, Klímová L., Chaloupková, Věcková,  Kolářová, Kováčová 

Turnaj Šanovský trojúhelník 

Kdy: 19.-20.5.

Kde: SH Teplice, Na Stínadlech 3280

Odjezd: 7.00 hod od vlakového nádraží

Auta: Václavíková ( 3 místa), Bartošovi (3-4 místa), Javůrkovi (4 místa)

Platba: Stravu hradí hráčky, dopravu a ubytování klub

Rozlosování: https://docs.google.com/spreadsheets/d/12GrPt2UtYt7PjG6Tfs8sIYX2CWRTj-wV2R2qppzmU1w/edit?usp=sharing

Nominace: Bartošová K.. Bartošová M., Majorová, Šulcová T., Trnková, Javůrková, Míková, Veselská, Šustrová ?

Děti, které mají zájem se zúčastnit republikových festivalů barevného minivolejbalu, prosíme o zaslání emailu o jejich účasti. Případné dotazy zodpovíme vždy úterý a čtvrtek po skončení tréninku baby.
Termíny BMV festivalů Praha 26.-27.5. a Jindřichův Hradec 2.-3.6.

Praha 26.-27.5.- Horáková Leni, Pluhařová Adéla, Kotrmanová Áďa, Kotrmanová Nelča, Smolková Josefína, Roháč Filip, Hladík Radim, Kopalová Domča, Ubry Kačí, Terezka Štriglová, Trnkková Jaruška, Šebelka Matěj, Sládek Jirka

Jindřichův Hradec 2.-3.6. – Jandura Míša, Pluhařová Adéla, Studená Terka, Hladík Radim, Brunclíková Kačka (berou a uto), Ubry Kačí, Terezka Štriglová, Sládek Jirka

 

MČR STARŠÍCH ŽAČEK

Kdy: 11.-13.5.2018

Kde: hala Vodova, Brno

Odjezd: pátek 08.00 hod od haly

Nominace: Truksová, Fixová, Věcková, Chaloupková, Fofová, Javůrková, Kubešová, Knížková, Smolková

Tréninky: čtv 16.30-18.00

Děvčata připlácejí stravu večeře pá 90,- snídaně so 60,- oběd so 95,-večeře so 90,-snídaně ne 60, oběd ne 95,-  celkem 490,- Kč

Klub hradí dopravu a ubytování.

Rozpis  utkání: http://old.cvf.cz/souteze.php?action=skupina&id=11044

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku