Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

Akce: Barevný minivolejbal

Kdy: 02.02.2014

Kde: hala Dukla

Čas: 09.00 – 14.00 hod

Rozhodčí: Drahoňovský Matouš, Krpač Ondřej, Staněk Lubomír, Bryknar Šimon, Mindl Ondřej, Šábrt Martin, Bryknar Jiří, Vodička Roman,Vodička Honza,  Smolková Petra , Studená Míša, Huberová Terka, Sláncová Anička, Přibylová Zuzka

Výsledky:Nedělního turnaje se zúčastnilo rekordních  50 týmů ve třech kategoriích. Pod Ještěd k nám na Duklu přijely týmy z Nového Boru, Českého Dubu, Doks, Vratislavic, Frýdlantu, Lokomotivy Liberec a Jablonce. Více jak 100 dětí soutěžilo v kategorii předškoláci, žluťásci a oranžoví. Díky obětavým rozhodčím ( děti ze starší kategorie ), maminkám, tatínkům a trenérům hostujících týmů se nám podařilo na 12 hřištích odehrát více jak 180 utkání po deseti minutách, kde každý tým odehrál minimálně 7 zápasů. Výsledky tentokrát psát nebudeme, protože na tu pomyslnou nejvyšší příčku dosáhly všichni hráči a hráčky ze všech měst a týmů. Byli jsme na vás opravdu pyšní a budeme se těšit na další sportovní setkání pod vysokou sítí.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen + 4 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku