Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

V sobotu 7.1. vkročilo naše mládí úspěšně do nového roku 2017. V městské sportovní hale v Jablonci se uskutečnilo další kolo Barevného minivolejbalu, které je určeno pro děti ve věku od 6 do 12 let. I přes mrazivé počasí dorazilo do Jablonce 74 týmů v pěti kategoriích. To, že je Barevný minivolejbal  oblíbenou formou volejbalu je vidět na stále přibývajícím počtu týmů a oddílů, které rozšířily své kategorie o nejmladší ročníky. 

I když naše Dukla patří stále mezi lídry v této soutěži, je vidět, že ostatní oddíly našeho kraje nezahálejí a předvádí na turnajích stále lepší volejbalové dovednosti. Tohoto kola se zúčastnily oddíly Dukly Liberec, Bižuterie Jablonec, Slavie Liberec, Mnichova Hradiště, ZŠ  Liberecké, Rychnova nad Kněžnou, Turnova, Českého Dubu a Vratislavic.

Výsledkově jsme obsadili všechna 1.místa v jednotlivých barevných kategoriích a i většinu pódiových umístění. Nejvíce nás však těší obrovský kus práce, které naše děti odvedly od začátku září. Vyrůstá nám silná generace talentovaných hráčů a hráček, na které můžeme být hrdí.

Turnaje se zúčastnily Smolková Josefína, Brunclíková Kačka, Studená Terka, Macoun Kuba, Sládek Jirka, Janatka Jenda, Šmejkalová Štěpánka, Štriglová Terka, Kupec Oskar, Veselovská Kačí, Beldová Lůca, Chroustová Amálka, Chroust Matěj, Chroustová Julinka, Poklembová Amálka, Pluhařová Adélka, Novotný Kuba, Kuchař Jenda, Kuchař Filip, Kučerová Kamča, Kučerová Áďa, Ubry Kačka, Jandura Míša, Cihlářová Kačí, Gschwenterová Anina, Roháč Filip, Bryknar David, Dvořáková Viky, Frydrich Adam, Kyncl Vojta, Vácha Matyáš,Kotrmanová Nela, Kotrmanová Adélka, Žáková Zuza, Staněk Matyáš, Strnadová Naty, Hladík Radim, Dousková Julinka, Daňhelová Ani, Burianová Hanina, Vodička Tom, Horáková Lenča, Váchová Viky, Kopalová Domča, Jerje Alex, Blažková Dominika, Konečný Tom, Fikarová Lea, Šénová Kája, Šťastná Zuza a  Svoboda Matouš.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + 9 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku