Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

Pepik

STARŠÍ ŽÁCI:

Akce: Český pohár kvalifikace starších žáků

Kdy: 7.-8.10.2017

Kde: SH TJ Slavia Hradec Králové Víta Nejedlého č.p. 1216/2

Platba: hráči si připlácí stravu ve výši 290,00 Kč ( doprava, startovné a ubytování hradí klub )

Odjezd:

7.30 hod od MC Donald´s Nisa centrum ( Bryknar Š., Veselý, Beránek, Hála)

10.00 hod od MC Donald´s Nisa centrum ( Bachman, Přibík, Hofer, Dvořák M.)

Časy odjezdů budou upřesněny na tréninku!!

MLADŠÍ ŽÁCI:

Akce: KP mladší žáci 4  

Kdy: NEDĚLE 8.10.2017

Kde: TJ Jiskra Nový Bor, U Koupaliště

Odjezd: 7.45 hod od MC Donald´s Globus

Auta: Hrdý ( 4 místa), Sládkovi ( 3 místa), Janatkovi ( rovnou), Jandová ( 3 místa )

Nominace: Vodička T., Bryknar D., Svoboda M., Vyšohlíd, Hrdý, Novotný J., Janatka, Jerje, Hladík, Sládek

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ:

Akce: KP mladší žákyně 4 

Kdy: sobota 7.10.2017

Kde: hala DuklaLiberec

Sraz: Dukla A, B  v 8.30 v hale, Dukla C,D ve 12.30  v hale ( týmy upřesníme na tréninku )

Dukla A: Dobrovská, Žáková, Poklembová, Burianová

Dukla B: Smolková, Cihlářová, Dvořáková, Nováková

Dukla C: Studená, Kučerová A., Kučerová K., Gschwentnerová

Dukla D: Ubry, Kašparová, Daňhelová, Dousková, Kotrmanová

Nominace: Dobrovská, Žáková, Poklembová, Burianová, Smolková F., Cihlářová, Dvořáková, Nováková, Studená, Kučerová A., Kučerová K., Ubry, Kašparová, Strnadová, Daňhelová, Dousková, Gschwentnerová, Mocová, Blažková, Kotrmanová, Kočí

LIGA JUNIORKY:

Kdy: sobota 7.10.2017

Kde: Sportovní hala Turnov, ul. Skálova

Utkání: 10.00 (skupina 1)  14.00 ( skupina 2 )

Sraz:

skupina 1 – 9.00 v hale převlečené

skupina 2 – 11.30 hod 

Nominace: 

1.utkání: Majorová, Klímová L., Věcková, Klímová H., Zajíčková, Hefferová, Bartošová M., Bartošová K., Nováková, Beldová

auta: Václavíková, Bartošovi, Beldovi

2.utkání: Čermáková, Míková, Smolková, Bartůňková, Chaloupková, Kováčová, Klímová L., Věcková,  Nováková, Beldová, Knížková

auta: Smolková

 

LIGA KADETKY:

Akce: 1-KKY

Kdy: neděle 8.10.2017

Kde: hala DuklaLiberec

Utkání: 10.00 a 14.00 hod Dukla – Kralupy

Sraz: 9.00 v hale převlečené

Nominace: Čermáková, Míková, Chaloupková, Smolková, Bartůňková, Nováková, Knížková, Beldová, Kolářová, Kováčová, Klímová L.

 

 

sobota 30.9.2017

BMV

Kde: ZŠ Kamenický Šenov, Náměstí Míru 616, Kamenický Šenov

Propozice: KP BMV Kamenický Šenov 30. září 2017

Nominace: Pokud chcete jet, napište email na smolkajosef@seznam.cz  🙂 

Odjezd: 

žlutá, červená 7.45 hod od MC Donald´s Globus
oranžová, zelená, modrá 11.15 hod od MC Donald´s Globus 

Přihlásily se tyto děti: Smolková Fína, Cihlářová Kačí, Gschwenterová Ani, Studená Terka, Brunclíková Kačí, Hladík Radim ?, Štriglová Terka, Pluhařová Adélka,  Chroustová Julinka, Chroustová Amálka, Chroustík, Jandura, Kopalová Domča, Novotný Kuba, Bryknar David

neděle 1.10.2017

KP starší žákyně

Kde: Nový Bor (sportovní hala U Koupaliště)

Odjezd: 7.30 hod od MC Donald´s Globus

Nominace: Smolková Míša, Věcková, Chaloupková, Knížková, Truksová, Javůrková, Foffová ?, Fixová, Macounová, Kubešová, Žáková, Dobrovská, Smolková Fína, Cihlářová, Burianová, Dvořáková, Nováková Justa, Poklembová, Kučerová Áďa, Kučerová Kamča, Reinišová, Gschwenterová, Kašparová, Ubry, Studená

Auta: Smolkovi (), Poklembovi ( 4 místa), Veselá ( 4 místa), Burianovi ( 4 místa), Reinišovi ( Týna, Žákovka), Truksovi ( Lůca, ?), Justa s JBC,

KP kadeti a junioři

Kde: Mnichovo Hradiště (hala BIOS, Sokolovská 322, Mnichovo Hradiště))

Odjezd: 10.30 hod od MC Donald´s  Nisa centrum

Nominace: Bryknar Š., Veselý, Dvořák M., Beránek, Hála, Hofer,Bachman, Krpač, Dvořák R., Mindl, Kučera M., Novotný O., Vodička J., Burian, Přibík

Auta: Smolka ( 4 místa), Bryknarová ( 4 místa),….

 

KP mladší žáci

Kde: Mnichovo Hradiště (hala BIOS, Sokolovská 322, Mnichovo Hradiště))

Odjezd: 7.45 hod od MC Donald´s  Nisa centrum ( dle propozic může být změna)

Nominace: Bryknar D., Novotný J., Vodička T., Svoboda M., Vyšohlíd, Hrdý, Konečný T., Tománek A., Mikulecký P., Janatka

Auta: ……..

 

 

Děkujeme za výborné výsledky našich týmů  🙂 

sobota 23.9.

1.LIGA JUNIORKY   Trutnov-Dukla 1:3,3:1

neděle 24.9.

1.LIGA KADETKY  Dukla-Kladno 3:0,3:0

KP KADETKY A JUNIORKY  Dukla – USK Slavia Liberec 2:0, Dukla-SK Ještědská 2:0, Dukla- Torik Doksy 2:0

KP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 6  Dukla A ( 1.místo ve skupině A), Dukla B ( 1.místo ve skupině B)

KP STARŠÍ ŽÁCI Dukla – (Česká Lípa+Mn.Hradiště) A  2:0, Dukla- (ČeskáLípa B+Mn.Hradiště ) B 2:0, Dukla – Slavia Liberec 2:0

 

Vzhledem ke konání mezinárodního turnaje mužů na Dukle jsou tréninky žactva zrušeny. Trénink kadetek a vybraných žaček (  Smolková, Knížková, Truksová, Chaloupková, Javůrková ) se bude konat od 16.00-18.00 v Městské hale v Jablonci ( U Přehrady).

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku