Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

Pepik

1.liga kadetky 

Děvčata potvrdila roli favorita a připsala si na poli soupeře další dvě vítězství do tabulky  🙂 

Tábor – Liberec 0:3 (-15,-10,-19)

Tábor – Liberec 2:3 (-13,20,-15,18,-9)

1.liga juniorky

V domácím prostředí naší Dukly Liberec jsme ovládli palubovku a připsali si maximální šestibodový zisk!

Liberec – Nymburk 3:0 (18,18,20)

Liberec – Nymburk 3:0 (14,20,16)

KP mladší žákyně 6

Nedělní dopoledne přálo i našim mladším žákyním. Ty se po úspěšné kvalifikaci ve Varnsdorfu usadily v nejvyšší 1.lize. Zde oba naše týmy odehrály 3 utkání. Dukla A vyhrála všechna svá utkání 2:0 a vede průběžnou tabulku. Mladší hráčky, vedené zkušenějšími Amálkou Poklembovou a Hančou Burianovou,sehrály vyrovnané utkání s Turnovem A, kdy podlehly až v taibreakové bitvě nejtěsnějším možným rozdílem 1:2. Díky výhře nad Novým Borem 2:0 pak obsadily pěkné 3.místo za vedoucí Duklou A a druhým Turnovem A. Všem zúčastněným hráčkám velká pochvala za hru a ještě větší za vzornou tréninkovou docházku  🙂 

Výsledky po 1.kole:

Účastníci 1. kolo body
Dukla Liberec A 11
TJ Turnov A 10
Dukla Liberec B 9
VA Nový Bor 8
TJ Slovan Varnsdorf 7
Bižuterie Jablonec n. Nis. A 6
USK Slavia Liberec 5
TJ Turnov B 4
Sokol Mnichovo Hradiště 3
BV Vratislavice 2
Bižuterie Jablonec n. Nis. B 1

neděle 29.10.2017

BMV

Kde: Hala Dukla Liberec

Propozice: BMV Liberec Propozice

Nominace: Pokud se chcete zúčastnit, napište email na smolkajosef@seznam.cz  🙂 

Sraz v hale: 

žlutá, oranžová 8.40 hod 
červená, zelená, modrá 11.00 hod  

Přihlásily se tyto děti: 

neděle 29.10.2017

KP starší žákyně

Kde: Turnov (sportovní hala Skálova 207)

Odjezd: 8.20 hod  v Turnově

Nominace: Smolková Míša, Věcková, Chaloupková, Knížková, Truksová, Javůrková, Foffová ?, Fixová, Macounová, Kubešová, Žáková, Dobrovská, Smolková Fína, Cihlářová, Burianová, Dvořáková, Nováková Justa, Poklembová, Kučerová Áďa, Kučerová Kamča, Reinišová, Gschwentnerová, Kašparová, Studená, Strnadová Niky

 

KP mladší žáci

Kde: MH Jablonec ( U Přehrady)

Sraz: 8.20 hod v hale

Nominace: Bryknar D., Novotný J., Vodička T., Svoboda M., Vyšohlíd, Hrdý, Konečný T., Tománek A., Mikulecký P., Janatka

Liga kadetky:

Kdy: sobota 21.10.2017

Kde: Sportovní hala Kvapilova Kvapilova 2419 Tábor 39003

Utkání: 12.00 a 16.00 hod

Odjezd: 8.00 hod od vlakového nádraží

Auta: Smolkovi ( Smolič +3), Chaloupkovi ( Barča, Deni, Bible), Novákovi ( Štěpa +2), Beldovi ( Lůca +1), Věckovi ( rovnou)

Nominace: Čermáková, Míková/Klímová Hana (zdr. stav Míková) Bartůňková, Smolková, Klímová Lucie, Beldová, Nováková, Knížková, Chaloupková, Trnková, Kováčová, Věcková ? 

Liga juniorky:

Kdy: neděle 22.10.2017

Kde: hala Dukla

Utkání: 10.00 a 14.00 hod

Sraz: 9.00 hod převlečené v hale

Nominace: Majorová , Míková/Klímová Hana, Bartůňková, Hefferová, Klímová Lucie, Beldová, Nováková, Trnková, Věcková, Bartošová Míša
( nominace Smolková, Chaloupková, Knížková dle zdr. stavu a vytíženosti v lize-kky v sobotu v Táboře)

KP mladší žákyně Jablonec :

Kdy: neděle 22.10.2017

Kde: Sportovní hala U Přehrady, Jablonec

Utkání: začátek našich utkání v 10.00 hod

Sraz: 9.15 hod v hale převlečené

Nominace: Dobrovská, Žáková, Smolková F., Dvořáková, Nováková, Cihlářová, Poklembová, Burianová, Kučerová A., Kučerová K., Studená, Ubry, Kašparová, Gschwentnerová, Strnadová

 

 

Starší žákyně v kvalifikaci KP (1.10.) obsadili ve svých skupinách 1.,1. a 2.místo

Výsledky jednotlivých kvalifikačních skupin

 

Starší žáci vyhráli 1.kolo Českého poháru ( 7.-8.10.) !!!!

Výsledky Českého poháru starších žáků

 

Kadetky zahájily svou soutěž hned čtyřmi vítězstvími!!

Dukla – Kladno (24.9.) 3:0,3:0

Dukla- Kralupy (8.10.) 3:2, 3:0

Výsledky a tabulka

 

Tým juniorek-kadetek podává v soutěži kvalitní výkony.

Dukla-Trutnov (23.9.) 3:1, 1:3

Dukla- Turnov (7.10.) 3:1,3:0

Výsledky a tabulka

 

Mladší žačky v kvalifikaci KP (24.9.) obsadily 1. a 1.místo ve svých skupinách!

Výsledky kvalifikace

 

Mladší žáci v kvalifikaci KP (1.10.) obsadili 1.místo!

 

Mladší žákyně 4 obsadily v kvalifikaci KP (7.10.) 1.,1.,2. a 3.místo ve svých skupinách!

Výsledky kvalifikace 

ČESKÝ POHÁR STARŠÍ ŽÁKYNĚ:

Kdy: 14. a 15.10.2017

Kde: hala Dukly Liberec, Jeronýmova ul.

Sraz: sobota 9.00 hod v hale převlečené

Nominace: Chaloupková,Fixová, Foffová, Javůrková, Knížková, Kubešová, Macounová, Smolková, Truksová, Věcková 

Ubytování: Foffová, Javůrková, Knížková, Truksová, Věcková od čtvrtka na Dukle ( hradí klub)

Strava: klub hradí so-snídaně, so-večeře, ne-snídaně

Příprava na ČP:

čtvrtek 12.10. 16.30 – 18.00
pátek 13.10. 8.30 – 10.00, 10.15-11.00 porada, 16.00-18.00
sobota 14.10 sraz v hale 9.00
neděle 15.10. sraz v hale 8.00

Propozice: ČP 2017 Liberec Propozice

Rozpis utkání:ROZPIS UTKÁNÍ

KP STARŠÍ ŽÁCI :

Kdy: 15.10.2017

Kde: ZŠ Lada, Česká Lípa

Sraz: neděle 7.45 hod MC Donald´s Globus

Nominace: Bryknar Š., Veselý, Beránek, Hála, Bachman, Dvořák M., Hofer, Přibík, Vyšohlíd

Auta: Bryknarovi, …

 

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku