Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

KCM chlapci a KCM dívky

Kdy: neděle 20.5.

Kde: hala Dukly Liberec

TJ: 9.00-11.00;13.00-15.00

Nominace chlapci: Bryknar Š., Veselý, Beránek, Dvořák M., Bachman, Hála, Hofer, Přibík, Pazour, Bígl, …

Nominace dívky: Žáková ( dle RD), Dobrovská (dle RD), Cihlářová, Burianová, Dvořáková, Smolková, Poklembová, Kučerová A., Kučerová K., Nováková, Prchalová, Stará M., Stará K., Stará T., 

Ocenění hejtmana

Kdy: 14.5.

Kde: sídlo kraje

Čas: 16.00 ( sraz ve vestibulu 17.55)

Koho se týká: Starší žáci a starší žákyně + mladší žákyně

Kadetky 14.-18.5 soustředění Zákupy

adresa: Školní 347, 471 23, Zákupy

Nominace: Míková, Majorová, Čermáková, Kudrlová / od út 18.00 hod/, Klímová H., Chaloupková /od út 18.00 hod /, Trnková, Klímová L., Věcková /od út 18.00 hod/, Bartošová K., Beldová, Nováková, Knížková /od út 18.00 hod/, Javůrková /od út 18.00 hod/, Bartůňková, Smolková /od út 18.00 hod/, Bartošová M., Kováčová, Šustrová, Kolářová / út, čtv, pá/

Kvalifikace o EX KADETEK

Kdy: 19.-20.5.

Kde: Praha Španielka Řepy, Sportovní hala ZŠ   náměstí Českého povstání 511 Praha – Ruzyně   16100, vchod z ulice Stochovská 190/54

Utkání: 19.5. 12.00 hod Liberec-Lanškroun, 19.5. 16.00 hod Liberec-Střešovice, 20.5. 12.00 Liberec-Španielka

Auta:

sobota:Smolka ( 4 místa), Smolková ( 4 místa), Drozenovi (3 místa), Beldovi (3 místa),Bednář ( ráno dříve sám, zpět nabírá), …

neděle: Smolková ( 4 místa), Drozen ( 3 místa), Bednář ( 4 místa), Beldovi ( 3 místa)

Odjezd:

sobota 9.00 hod od vlakového nádraží (Kíťa, Hanča, Beldič, Danča, Smolič, Lůca Klím., Viky , Lůca Kol.); 9.25 Mnicháč ( Denisa); 9.35 ( Barča, Kájová),Novákovi ( Štěpa rovnou)

neděle 9.00 hod od vlakového nádraží (Kíťa, Hanča, Beldič, Danča, Smolič, Lůca Klím., Viky , Lůca Kol.); 9.25 Mnicháč ( Denisa); 9.35 (Kájová, Štěpa)

Nominace: Čermáková, Klímová H., Beldová, Knížková, Nováková,  Bartůňková, Smolková, Klímová L., Chaloupková, Věcková,  Kolářová, Kováčová 

Turnaj Šanovský trojúhelník 

Kdy: 19.-20.5.

Kde: SH Teplice, Na Stínadlech 3280

Odjezd: 7.00 hod od vlakového nádraží

Auta: Václavíková ( 3 místa), Bartošovi (3-4 místa), Javůrkovi (4 místa)

Platba: Stravu hradí hráčky, dopravu a ubytování klub

Rozlosování: https://docs.google.com/spreadsheets/d/12GrPt2UtYt7PjG6Tfs8sIYX2CWRTj-wV2R2qppzmU1w/edit?usp=sharing

Nominace: Bartošová K.. Bartošová M., Majorová, Šulcová T., Trnková, Javůrková, Míková, Veselská, Šustrová ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one + 11 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku