Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

 

V neděli 24.02. pořádala Volejbalová akademie Liberec turnaj určený pro ty nejmenší volejbalisty a volejbalistky. Ve dvou kategoriích , školáci (1. a 2.třída) a předškoláci, se představilo celkem 28 dětí. Pozvání na turnaj přijaly i týmy Vratislavic a Jablonce nad Nisou. Rádi jsme uvítali stoupající trend zapojení mladších ročníků  do volejbalových přípravek.

V nejmladší kategorii s v bojích o medaile utkali Jenda Janatka (1.místo), Ivo Palouš (2.místo) a Terezka Studená (3.místo). Velmi pěkné a bojovné výkony předváděli v souboji o páté místo Matyáš Staněk a Alex Griffon.  Nemůžeme opomenout ani výkony našich nejmladších školkařů. Štěpán Rejnart, David Šimon i Eliška Marešová předvedli velké zlepšení v práci s balónem (chytání, přehození přes síť).

Kategorie ŽLUŤÁSCI byla nabita zkušenými harcovníky Barevného mini-volejbalu i úplnými nováčky. Ve finálové čtyřce se sešli Smolková Josefína-Svatuška Jonáš (1. místo), Studený Marek-Vodička Tomáš (2. místo), Svoboda Matouš-Svoboda Štěpán (3. místo) a  Griffon Oliver-Toman Ondřej (4.místo).  V boji o 5.-9. místo si výborně vedli Bryknar David-Krpač Jakub-Šimon Richard. Jejich 5. místo a celkem jedna jediná prohra v základní skupině ukazuje, jak vyrovnané výkony děti předváděli. Naše poslední dvojice Gschwenterová Anička – Lokšová Ela a Ondřej Plachý- Jáchym Hrdý sice nehrála o příčky nejvyšší, nicméně i jim patří velká pochvala za předvedené výkony. Pro většinu z nich to byl první turnaj a oni se ho zhostily se ctí 🙂 .

Nedělní dopoledne všem zpříjemnily upečené sladkosti maminek , povzbuzování tatínků a odměny pro všechny zúčastněné .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 3 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku