Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

blok příjem příjem2 příjem3
servis smeč střídačka vítězství

Český pohár starších žáků, tato nejkvalitnější soutěž v kategorii, pokračoval po kvalifikaci 3. kolem. Nejlepších 8 družstev z české skupiny hrálo v Č. Lípě na Ladech. Další skupiny se hrály v Č. Budějovicích, Ervěnicích, Frýdku-Místku a N. Jičíně.

Družstvo Loko Č. Lípa, složené převážně ze žáků ZŠ Lada-Šluknovská a hráčů naší Dukly Liberec, mělo již před tímto kolem prakticky zajištěnou účast v elitní skupině A (nejlepších 8 týmů z celé ČR). Šlo tedy především o potvrzení kvality. Domácí prostředí, diváci a bojovný výkon, to vše se na výsledcích samozřejmě projevilo. Šest soupeřů z české špičky náš tým jednoznačně porazil se ztrátou jediného setu. V posledním utkání se opět střetli neporažené týmy ČZU Praha a domácí Loko Č. Lípa. Kvalita byla opět na straně soupeře. Jasným favoritem bylo družstvo ČZU Praha. Zápas byl velmi vyrovnaný a opět dospěl až do tie-breaku. Obě družstva předváděla špičkový volejbal této kategorie. Není divu, vždyť téměř polovina hráčů reprezentuje ČR . Náš tým měl 2x mečbol a sahal po vítězství. Bohužel se nepovedlo a soupeř hned první mečbol po chybném výroku rozhodčího proměnil. I tak byla na straně domácích velká spokojenost s předvedeným výkonem a krásným 2.místem  🙂

Soutěže se zúčastnilo také družstvo Loko Česká Lípa „B“. V Ervěnicích obsadilo.3. místo (3 vítězství, 3 porážky). Mezi nejlepších 12 týmů z Čech se však neprobojovali a v soutěži končí. Za Duklu Liberec se v 3.kole ukázali Ondra Novotný a Ondra Mindl.

SESTAVY-A tým

Jan Pavlíček, Jiří Srb, Tomáš Hendrich, Martin Šábrt (Dukla), Matouš Drahoňovský (Dukla), Lubomír Staněk (Dukla), Daniel Hůla a Vojtěch Ryšavý ,trenéři: Jaroslav Linhart, Mgr. Jaroslav Javůrek

 

Další kolo ČP 2015-2016 se hraje ve dnech 30. –31. ledna 2016. Družstvo Loko Česká Lípa bude hrát opět na domácí palubovce ZŠ Lada Č. Lípa. V celorepublikové soutěži ve skupině A budou hrát týmy Č. Lípy, ČZU Praha , Orionu Praha, Komety Praha, SKV Brno, Sokol Brno, SŠSK Beskydy-Frýdek-Místek a TJ Sokol Č. Třebová.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 − 10 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku