Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

img_9651

foto: Josef Novotný / více foto náš facebook/

V sobotu 22.10. odehrály naše kadetky 1.kolo KP kadetek a juniorek. Z úspěšné kvalifikace jsme se nominovali do 1.ligy. Zde nás čekaly týmy USK Slavia Liberec, Mnichovo Hradiště, TJ Turnov a Nový Bor. Skupina se odehrála ve sportovní hale TU Liberec. Dle rozlosování jsme měli nastoupit až v 2. kole proti rozehrané domácí USK Slavia. Tento tým, jehož hlavní kostru tvoří hned 4 hráčky z extraligové soutěže juniorek, je pro nás hlavním soupeřem v boji o titul přeborníka kraje. Naše holky předvedly bojovný volejbal s kvalitním agresivním servisem. Oba dva sety jsme vyrovnaně dohráli do koncovek. Avšak děvčata z USK v samém konci využila své zkušenosti z vyšší soutěže a uhrála sety ve svůj prospěch. I tak si zaslouží náš mladý tým pochvalu za opravdu těsnou prohru 23:25, 25:27. V ostatních utkáních jsme jednoznačně vyhráli 2:0 a trenér Luboš Bednář mohl prozkoušet všechny nominované hráčky.

Turnaje se zúčastnily kapitánka Danča Bartůňková, Terka Müllerová, Terka Majorová, Terka Trnková, Kristýna Čermáková, Míša Smolková, Kája Bartošová, Pája Beldová, Barča Chaloupková a na liberu měla svou premiéru Áďa Strýčková.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × one =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku