Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014
Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

Ve sváteční den, čtvrtek 17.listopadu, jsme 1.kolem odstartovali sezónu Barevného minivolejbalu v našem Libereckém kraji. Celkem se do haly v Turnově dostavilo 25 žlutých, 25 oranžových, 14 červených, 14 zelených a 12 modrých týmů, což čítá přes 220 přihlášených dětí ( z toho 46 z Dukly Liberec). Barevný minivolejbal si získává stále více malých nadšenců. K tradičním oddílům (Dukla, Jablonec, Nový Bor, Varnsdorf, Vratislavice), kteří hrají soutěže pro nejmenší již od počátku, se přidávají staronové oddíly jako je Turnov, USK Slavia, Slavia Liberec, SK Ještědská a další.

Děti i rodiče strávili příjemný den plný sportovních zážitků. Povzbuzování, vítězné pokřiky i občasné utírání slziček po prohraném utkání. To vše bylo v turnovské hale k vidění. Většina žluťásků si odbyla svou turnajovou premiéru a všichni obstáli na výbornou.

V krajských kolech neklademe důraz na vítězství,ale na správnou techniku odbití a vnímání hry jako celku. I tak se naše děti prosadily v tak velké konkurenci týmů. V modré kategorii zvítězili jak chlapci tak dívky. V zelené kategorii jsme obsadili 1.,2. a 3. místo. V červené 1., 3. a 5. místo. V oranžové 2.,3., a 4.místo.

Děkujeme rodičům za podporu svých dětí a čas, který s nimi na turnaji strávili. Jsme super parta a to je vždy polovina úspěchu  🙂

Turnaje se zúčastnili: Horáková Lenča, Kupec Oskar,  Frydrych Adam, Hradecká Lea, Štriglova Terka, Pluhařová Adélka, Drahý Míša, Kuchařová Anička, Vácha Matyáš, Radim Hladík, Konečný Tom, Sládek Jirka, Jandura Míša, Trnková Jaruška, Šmejkalová Štěpánka, Kopalová Domča, Šénová Karolína, Kuchař Filip, Šťastná Zuza, Macoun Kuba, Studená Terka, Beldová Lůca, Staněk Maty,Sládek Jirka,  Dousková Anna, Daňhalová Julie, Kuchař Jenda, Mocová Anička, Brunclíková Kačka, Blažková Domča, Smolková Josefína, Gschwenterová Ani, Cihlářová Kačka, Ubry Kačka, Kučerová Áďa, Bryknar David, Kašparová Áďa, Kotrmanová Adélka,Kučerová Kamča,Vodička Tom, Poklembová Amálka, Novotný Kuba, Lišková Verča, Dvořáková Viky, Žáková Zuza

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 2 =

BMV Liberec
SEN_2359 SEN_2362
Brno 2014
dsc_0543
Podporují nás
Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku