Volejbalová akademie Liberec

Nejúspěšnější oddíl v BMV ČR 2013-2014

Vítejte !

Josef Smolka
Vážení rodiče, děti a všichni co máte rádi volejbal, připravili jsme pro Vás nové webové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o naší volejbalové akademii v Liberci. Těšíme se na Vás - přijďte mezi nás !

Kde trénujeme ?

TJ VK Dukla Liberec
Jeronýmova 522

46007 Liberec

Vedoucí Akademie
Josef Smolka
E-mail: smolkajosef@seznam.cz
Mobil: 603 721 614

Najdete nás na mapě >>

logo-adidas.jpg

 

Akce: BMV Varnsdorf

Nominace: všechny, které spadají do jednotlivých kategorií. Prosím napište email na smolkajosef@seznam.cz a potvrďte nominaci vašeho dítěte spolu s informací, zda můžete vzít auto.

Kdy:  neděle 21.10.2018 

Kde: SH Západní 2984, Varnsdorf

Propozice:

  

Odjezd: 

7:50 od MC Donald´s  kategorie žlutá a oranžová

11:15 od MC Donald´s  kategorie červená, zelená a modrá

Auta: Michal, …..

 

Akce: ČP starších žákyň

Kdy:  sobota a neděle 20. a 21.10.2018 

Kde: Hala TJ Slavia Hradec Králové, Víta Nejedlého 1216

Odjezd:  7:00 od MC Donald´s Nisa centrum

Auta: Smolkovi, Novákovi

Nominace : na tréninku

Hráčky si doplácejí na stravu: 300,- Kč

Akce: KP KKY-JKY

Kdy: neděle  21.10. od 9.00 hod

Kde: hala TU Liberec, Na Bohdalci 715/30, Starý Harcov, 460 15 Liberec

Odjezd: 9.00 hod převlečené v hale

Nominace : Klímová H., Truksová , Javůrková, Líbalová, Klímová L., Trnková, Věcková, Šulcová T.

Akce: EX-JKY

Kdy: sobota  20.10.

Kde: hala MH Jablonec, U Přehrady

Sraz: 8.30 převlečené v hale; utkání 10.00 a 14.00 hod

Nominace: Čermáková, Majorová, Bartošová K., Beldová, Nováková, Bartošová M., Kolářová, Veselská, Šulcová L., Smolková, Bartůňková 

Akce: ČP starších žáků

Kdy:  sobota a neděle 13. a 14.10.2018 

Kde: Hradec Králové

Odjezd:  7:00 Od haly – Svobodovi 7:15 v Turnově benzínka u Lídlu

Auta: Ondra – Lucka

Nominace : Bryknar, Vodička, Vyšohlíd, Hrdý, Falta, Blažek, Novotný, Svoboda Š. Svoboda M. Sokol

Hráči si doplácejí na stravu: 390,-

 

Akce: KP mladší žákyně 4

Kdy:  sobota 13.10.2018 od 9.00 hod

Kde:

Dukla A a Dukla B : ZŠ Purkyňova , Purkyňova 510, Frýdlant 46401

Dukla C : SŠHL Frýdlant Bělíkova 1387, Frýdlant 46401

Odjezd: 8.00 hod MC Donald´s Globus

Auta: Smolkovi 1 ( 5 míst), Smolkovi 2 ( 4 místa ), Brunclíkovi ( Kačí, Cmelda, + 2 místa), Blažkovi ( Domča + 1)

Nominace : Blažková, Brunclíková, Cihlářová, Gschwentnerová, Horáková, Chmelíková, Kašparová, Kopalová, Kotrmanová A., Kučerová, Smolková, Studená, Hellebrandová, Kotrmanová N, Skořepová , Vostárková, Šénová

Dukla A: Smolková, Chilářová, Brunclíková, Kučerová, Chmelíková

Dukla B : Studená, Gschwentnerová, Skořepová, Kotrmanová A., Blažková

Dukla C: Kopalová, Hellebrandová, Horáková, Kotrmanová N., Vostárková, Šénová

Akce: KP starší žákyně

Kdy: neděle 14.10.

Kde: hala Dukly Liberec

Sraz:

Dukla A 8.30 převlečené v hale ( hrají 1.kolo) : Žáková, Dobrovská, Bílková, Kubešová, Burianová, Poklembová, Studená, Reinišová

Dukla B  10.00  převlečené v hale ( hrají 3.kolo): Smolková, Skořepová, Dvořáková, Cihlářová, Kučerová A., Kučerová K., Nováková, Brunclíková, Gschwentnerová

 

 

Akce: Oslava 70-ti let Dukly Liberec

Kdy: pondělí 1.10.

Kde: hala Dukla

Sraz: v 17.30 v hale ( menší děti půjdou na palubovku s EX muži), ostatní budou fandit, podavačky : Klímová L., Klímová H., Bartošová K., Bartošová M.

Nominace: VŠICHNI !!! ( RODIČE DOPROVOD VSTUP ZDRAMA- JEŠTĚ POTVRDÍME 🙂

Akce: PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Kdy: středa 3.10.

Kde: hala Dukly Liberec

Sraz: hrajeme v době našeho tréninku 15.30 – 17.00

 

Akce: KP starších žáků

Kdy:  sobota 6.10.2018 od 9.00 hod

Kde: Nový Bor ( U Koupaliště)

Odjezd: 7.30 hod od hala Dukla

Auta: Ondra, Lůca +( prosím napište, kdo můžete)

Nominace :Bryknar, Svoboda M.,  Svoboda Š., Sládek, Janatka, Vyšohlíd, Vodička, Sokol, Novotný, Hrdý

Akce: KP mladší žákyně 

Kdy:  nedělě 7.10.2018 od 9.00 hod

Kde: Nový Bor ( U Koupaliště) změna ZŠ Kamenický Šenov – Náměstí Míru 616

Odjezd: 7.30 hod MC Donald´s Globus

Auta: Smolkovi ( Pepča, Kamča, Domča, Viky) +Kašparovi ( Áďa, Kačí, Lenka),  Horákovi (rovnou), Kotrmanovi ( Áďa +Nelča+1), Studení ( Terka, Brunclík, Áňa,) Helebrandovi ( rovnou)

Nominace : Blažková, Brunclíková, Cihlářová, Gschwentnerová, Horáková, Chmelíková, Kašparová, Kopalová, Kotrmanová A., Kučerová, Smolková, Studená, Hellebrandová, Kotrmanová N, Skořepová ?( Petra upřesní na tréninku )

Akce: EX-JKY

Kdy: neděle 7.10.

Kde: hala Dukly Liberec

Sraz: 10.45 příprava hřiště;  11.00 porada ( převlečené v kanceláři)

Nominace: Čermáková, Majorová, Kolářová, Bartošová M., Bartošová K., Nováková, Beldová, Smolková, Šulcová, Veselská, Bartůňková, Šustrová

Akce: EX -KKY 

Kdy: sobota 6.10. od 10.00 a 14.00 hod

Kde: Brno ( Městská hala míčových sportů Vodova 336 Brno – Královo Pole 61200)

Odjezd: v pátek 16.20 hod od Dukly autobusem

Nominace : Truksová, Míková, Beldová, Javůrková, Nováková, Chaloupková, Smolková, Šulcová, Věcková, Trnková

 

Akce: testování SCM a SpS

Kdy: pátek 28.9.

Kde: SPORTCENTRUM Brandýs nad Labem, Kostelecká 1776

Odjezd: 11.30 v pátek od MC Donald´s Nisa Cenrtum ; předpokládaný návrat kolem 15.00- hod

Auta: Novákovi (5 míst), Dvořákovi ( 4 místa), Kučerovi 2x (4+4 místa)

Nominace: Líbalová Julie,Smolková Míša, Šustrová Kristýna ( rovnou), Fixová Jana, Klímová Lucie,Šulcová Tereza, Kubešová Verča,Bílková Klárka, Žáková Zuzka, Dobrovská Věrka, Burianová Hanča ( rovnou), Kučerová Adéla,Blažková Lucka, Dvořáková Viky, Smolková Josefína , Reinišová Kiky, Nováková Justa, Kučerová Kamča, Cihlářová Kačka a Poklembová Amálka ( rovnou)

Akce: KP mladších žáků 4

Kdy:  neděle 30.9. 9.00 hod

Kde: Nový Bor ( U Koupaliště)

Odjezd: 7.45 hod od MC Donaldś Globus

Auta: Lůca Bryknarová, Michal Smolka, + 1 rodič ( prosím napište, kdo můžete)

Nominace :Bryknar, Svoboda M.,  Svoboda Š., Sládek, Jerie, Hladík, Matěj, Janatka, Frydrich + v týdnu donominuje Lucka

Akce: EX-JKY

Kdy: sobota 29.9.

Kde: Mostecká 3700 Jihlava 58601

Odjezd: 11.45 sraz na Fugnerova ; ve 12.00 odjezd Student agency směr Praha, Praha Florenc 15.00 směr Jihlava ( Šulcík a Smolič nástup v Praze )

Nominace: Čermáková, Majorová, Bartošová K., Beldová, Nováková, Bartošová M., Kolářová, Veselská, Šulcová, Smolková, Bartůňková 

Akce: EX-KKY

Kdy: neděle 30.9.

Kde: hala Dukly Liberec

Sraz: 9.45 příprava hřiště;  9.00 porada ( převlečené v kanceláři)

Nominace: Truksová, Míková, Beldová, Javůrková, Nováková, Chaloupková, Smolková, Šulcová, Věcková, Trnková, Brichtová

Akce: KP KKY-JKY

Kdy: sobota 29.9. od 9.00 hod

Kde: Nový Bor (U koupaliště)

Odjezd: 7.00 hod hlavní budovy Dukly autobusem

Nominace : Klímová H., Truksová ?, Javůrková, Líbalová, Žáková, Klímová L., Trnková, Věcková, Dobrovská-Kubešová, Šulcová T.

 

POZOR! v pondělí 17.9. žákyně od 17.00 sraz u bazénu

Akce: KP mladších žákyň 6

Kdy: sobota 22.9.

Kde:

1.liga – Sokolovna Vratislavice n. N., U Tělocvičny 228, Liberec 30.
2. liga – tělocvična ZŠ Vratislavice n. N., Nad Školou 278, Liberec 30 – průchod venkovním hřištěm

Sraz: 8.30 převlečené v tělocvičně

Nominace: Brunclíková, Cihlářová, Gschwentnerová, Kotrmanová A., Kučerová K., Smolková J., Kašparová, Studená, Beldová , Blažková D., Kopalová D., Horáková L., 

Akce: EX-KKY

Kdy: sobota 22.9.

Kde: Sportovní hala – SG Plzeň Vejprnická 663 Plzeň – Skvrňany 31800

Odjezd: 16.00 v pátek od haly Dukly

Nominace: Truksová, Míková, Beldová, Javůrková, Nováková, Chaloupková, Smolková, Šulcová, Věcková, Trnková

Akce: EX-JKY

Kdy: neděle 23.9.

Kde: hala Dukly Liberec

Sraz: 9.00 porada ( převlečené v kanceláři)

Nominace: Čermáková, Majorová, Bartošová K., Beldová, Nováková, Bartošová M., Kolářová, Veselská, Šulcová, Smolková, Šustrová, Bartůňková ?

 

Rozpis tréninků a turnajů : http://volejbal-liberec.cz/treninky-2-2/

Akce:

sobota 15.9. Krajský přebor starších žákyň / hala Dukla Liberec, začátek 9.00 hod/

sraz v hale: 8.3o hod

Brunclíková, Cihlářová, Dvořáková, Kučerová A., Kučerová K., Nováková J.,  Smolková J., Gschwentnerová,  Kašparová A.,

sraz v hale: 8.55 hod

Kubešová, Žáková, Dobrovská, Burianová, Reinišová, Bílková,Poklembová,  Studená T.,

 

neděle 16.9. Krajský přebor mladších žákyň / hala Dukla Liberec, začátek 9.00 hod/

nominace:

v hale 8.30 Brunclíková,Cihlářová, Gschwentnerová, Kašparová, Kotrmanová A., Kučerová K., Smolková J., Studená , Ubry

 v hale 11.30Beldová,  Horáková, Kopalová, Hellebrandová, Kotrmanová N.,

BMV Liberec

SEN_2359 SEN_2362

Brno 2014

dsc_0543

Podporují nás

Jsme i tady

Volejbalová Akademie Liberec na Facebooku